Hey Yavrum Hey Restaurant

Hey Yavrum Hey Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:82, Bodrum – Muğla

Telefon : Belirtilmemiş.

Hey Yavrum Hey Restaurant Yol Tarifi

Hey Yavrum Hey Restaurant

Hey Yavrum Hey Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Çarşı, Cumhuriyet Cd. No:82, Bodrum – Muğla olan Hey Yavrum Hey Restaurant, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hey Yavrum Hey Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hey Yavrum Hey Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hey Yavrum Hey Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hey Yavrum Hey Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hey Yavrum Hey Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hey Yavrum Hey Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hey Yavrum Hey Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hey Yavrum Hey Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

132 thoughts on “Hey Yavrum Hey Restaurant

 • 24 Nisan 2022 tarihinde, saat 16:44
  Permalink

  Konum harika. Fiyatları emsal mekanlara göre pahalı . Yiyecekler güzel ancak fevkalade değil ve fiyat performans açısından fiyat yüksek. Personel ilgili ve güler yüzlü

 • 19 Mayıs 2022 tarihinde, saat 16:33
  Permalink

  Menüden bir iki şey sorduk, gayet uygun duruyordu fiyatları. Bunun yerine karışık kizartma tabağımiz da var dedi. Hesap gelince o karışık tabaktan asiri yüksek hesap istedi. Gereksiz bir davranış. Gereksiz pahalı. Değmez.

 • 6 Temmuz 2022 tarihinde, saat 22:53
  Permalink

  Personel güler yüzlü ve iyi özellikle Emrah bey tesekkurler

 • 10 Temmuz 2022 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Yazıklar olsun menü de fiyat bile yazmıyor kafalarına göre fiyat veriyorlar kesinlikle önermiyorum oturmamızla kalkmamız bir oldu kesinlikle önermiyorum

 • 24 Temmuz 2022 tarihinde, saat 20:45
  Permalink

  Maalesef yemekler çok soğuk ve yanlış geldi. Çok amatörce bir yer. Aşçı acaba gerçekten aşçı mi çok merak ettim.

Yorumlar kapatıldı.