HER PERŞEMBE VE PAZAR MİDTOWN ODA ORKESTRASI İLE MÜZİK ZAMANI

Deneyimli müzisyenlerden oluşan Midtown Orkestrası yaz boyunca her Perşembe ve Pazar günü, Midtown Alışveriş Merkezi Havuzlu Alan’da ‘Oda Orkestrası’ konserleri veriyor. Günün her saatinde müzikseverleri farklı müzikal performanslarla buluşturan Midtown Alışveriş Merkezi’nde, Perşembe ve Pazar günlerinde Tenor Fuat Kılıç Aslan ve Mezzo Soprano Senem Demircioğlu’nun solist olarak sahne aldığı Oda Orkestrası konserlerinde tüm müzisyenler eşlik ediyor.

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown’ın bünyesinde kurulan Midtown Orkestrası, beşinci yılında da yaz boyunca alışveriş merkezinin farklı alanlarında hız kesmeden müzik yapmaya devam ediyor. Her Perşembe ve Pazar günleri saat 18:00 itibariyle düzenlenen ve alışveriş merkezi ziyaretçileri tarafından ilgiyle takip edilen Midtown Oda Orkestrası da Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek.

Tenor Fuat Kılıç Aslan ve Mezzo Soprano Senem Demircioğlu’nun solist olarak sahne aldığı Oda Orkestrası konserlerinde ulusal ve uluslararası sahnelerde yer almış, kariyerlerinde başarılı, 35’e yakın müzisyen birlikte müzik yapıyor. Oda Orkestrası repertuarında, klasik müzik dinletilerinin yanı sıra klasikleşmiş Türk tangolarından ‘Dinle Sevgili’, ‘Papatya Gibisin’ ve ‘Sevdim Bir Genç Kadını’ gibi nostaljik eserler de yer alıyor.

Türkiye’de bir alışveriş merkezinin kurmuş olduğu ilk orkestra olma özelliği taşıyan Midtown Orkestrası, ayrıca yaz boyunca gün içinde, solo ve gruplar halinde Klasik, Caz ve Pop müzikten oluşan geniş repertuarlarıyla alışveriş merkezi ziyaretçileri ile buluşuyor.