ND ALIŞVERİŞ FESTİVALİ ÇOK RENKLİYDİ

Bodrum’da ND Shopping & Events tarafından düzenlenen etkinlik, alışveriş, sanat ve eğlenceyi bir araya getirdi. İkincisi yapılan alışveriş şenliği Küba Bar’da gerçekleştirildi. ND Shopping & Events kurucuları Nihan Gider ve Deniz Ayaz Özer tarafından düzenlenen etkinlik yoğun ilgi gördü.

Kuba Bar’da ikincisi gerçekleştiren moda, aksesuar, dekorasyon, vb. birçok kategoride yerli ve ulusal markanın bir arada satış yaptığı etkinlikte, katılımcılar hem alışveriş yaptı hem de keyifli bir pazar günü geçirdi.

ND SHOPPİNG & EVENTS Kurucuları Nihan Gider ve Deniz Ayaz Özer’in ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikle ilgili;

Nihan Gider ve Deniz Ayaz Özer; “Çevremizden aldığımız destek ve heyecanla 2017 Bahar ve Yaz sezonunu sanat ve alışveriş heyecanı ile birleştirerek, bu etkinliği düzenledik. Etkinliği, Bodrum Yarımadası’nda sanatın daha geniş çevrelere yayılması için  Karya Kültür ve Sanat Derneği işbirliği ile gerçekleştirdik. Amacımız yerli ve ulusal markaların kendini tanıtabileceği, eğlenceli samimi bir etkinlik yaratmaktı.  Farklı konseptlerle benzer etkinliklerimiz ilerleyen zamanlarda da devam edecek” diye konuştular.