HAYATA PAŞABAHÇE’NİN KADRAJINDAN BAKMAYA NE DERSİNİZ?

Paşabahçe, yaratıcılığını fotoğraf çekimlerine yansıtmayı sevenler için keyifli bir sosyal medya yarışması düzenliyor. “Hayata Paşabahçe’den Bak” yarışmasında Paşabahçe ürünlerinin altında yer alan damlalar fotoğraf kadrajının odağına yerleşiyor.

Yarışma kapsamında Instagram hesaplarından #hayatapasabahcedenbak ve #pasabahce etiketleriyle paylaşılacak fotoğraflar, www.hayatapasabahcedenbak.com sitesinde yer alan haritaya yansıtılacak.

19.08.2016- Paşabahçe düzenlediği “Hayata Paşabahçe’den Bak” adlı sosyal medya yarışmasıyla, camdaki damlaları odağına alan yaratıcı ve eğlenceli fotoğrafları www.hayatapasabahcedenbak.com’da yer alan haritaya taşıyor.

Bu keyifli yarışmaya katılmak isteyenlerin Paşabahçe ürünlerinin altında yer alan damlaları odağına alarak çektikleri fotoğrafları, konum bilgileri ile birlikte Instagram hesaplarından #hayatapasabahcedenbak ve #pasabahce etiketleriyle paylaşmaları yeterli olacak.

Siz de cam damlalarının perspektifinden hayata farklı ve yaratıcı bir gözle bakmanıza yardımcı olacak bu yarışmadaki yerinizi almaya hazır mısınız?