Bodrum Restaurant

Gemibaşı Restaurant

Gemibaşı Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Fırkateyn Sk. No:132, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 316 12 20

Gemibaşı Restaurant Yol Tarifi

Gemibaşı Restaurant

Gemibaşı Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Fırkateyn Sk. No:132, Bodrum – Muğla olan Gemibaşı Restaurant, işletmesine (0252) 316 12 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gemibaşı Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gemibaşı Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gemibaşı Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gemibaşı Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gemibaşı Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gemibaşı Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gemibaşı Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gemibaşı Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bodrum Restaurant

Gemi̇başi Restaurant

Gemi̇başi Restaurant adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Osman Nuri Bilgin Cd., Bodrum – Muğla

Telefon : 0533 446 55 35

Gemi̇başi Restaurant Yol Tarifi

GEMİBAŞI RESTAURANT

Gemi̇başi Restaurant Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Osman Nuri Bilgin Cd., Bodrum – Muğla olan Gemi̇başi Restaurant, işletmesine 0533 446 55 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gemi̇başi Restaurant ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gemi̇başi Restaurant yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gemi̇başi Restaurant hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gemi̇başi Restaurant ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gemi̇başi Restaurant ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gemi̇başi Restaurant için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gemi̇başi Restaurant bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gemi̇başi Restaurant sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

587 thoughts on “Gemibaşı Restaurant

 • Görkem Sarıyüce

  Bodrum klasiği , lakerdası müthiş

 • Serdar çetin

  Bütün kış gidiyorsunuz ilgi alaka tavan , yaz gelince insanlar gelmeye başladığında yer soruyoruz maalesef diyorlar. Dün akşam benzer uygulama ile karşılaştık

 • suat tuğ

  Marina da oldukça kaliteli hizmet , güzel ve leziz mezeler , balıklar . Enginar ı hiç böyle pirzola tadında yememiştim mutlaka deneyiniz . Fiyat performans ta değer kalitede . Kişi başı 500-800 arası düşünebilirsiniz .

 • BİRGÜL TEKİN

  Balik kofte, subye yahni gibi cok ve kadayifli damla sakizli muhallebi cok basaraliydi, calisanlarin nezaketi ve caliskanligi takdir aldi, ozellikle Onur bey e cok tesekkur ediyoruz

Yorumlar kapatıldı.