EŞSİZ BODRUM TANITIM TIR’I AKDENİZ’DE

Edirne’den Kars’a ülkeyi bir uçtan bir uca gezerek şu ana kadar 6 bin 7 yüz kilometre yol kateden Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı, Konya’nın ardından Antalya Muratpaşa Kent Meydanı’nda misafirleri ile buluştu.

Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı görevlileri, çalışmalarında Antalyalılara ve tatilcilere Bodrum hakkında bilgiler verdi. TIR’ı gezen vatandaşlar, üç boyutlu tanıtım filmini izleyerek Bodrum fotoğraflarını inceledi. Gittikleri bölgelerde Bodrum’un tarihini dokusunu, kültürel yapısını, doğal güzelliklerini anlatan TIR ekibi, Bodrum ile ilgili merak edilen sorulara da tek tek cevap verdi. TIR’ı ziyaret eden Antalyalı misafirlere ayrıca Bodrum’un simgesi Bodrum Mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikramları yapıldı, Bodrum’u anlatan tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

Yaklaşık iki aydır Anadolu yollarında olduğunu belirten Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı ekibi, tanıtım açısından önem arz eden bu projede yer almaktan çok mutlu olduklarını ifade etti. Ekip üyeleri, “Bu zamana kadar TIR’ımızı meydanlarda binlerce insan ziyaret ederek Bodrum’u daha iyi tanıma fırsatını yakaladı. Bu bizim için ayrıca bir mutluluk kaynağı oldu.” görüşünü paylaştı.

TIR’ı ziyaret eden Antalyalılar da Bodrum’un tüm özellikleriyle orada bulunmasından dolayı hem şaşkınlık yaşadıklarını, hem de çok mutlu olduklarını söylediler. Bodrum için harika bir projenin gerçekleştirilmiş olduğunu ve bu sayede Antalya’da Bodrum’u görme fırsatını yakaladıklarını belirttiler.

19 Mayıs akşam saatlerine kadar Antalya Muratpaşa Kent Meydanı’nda Antalyalılar ile buluşmaya devam edecek olan tanıtım TIR’ı, aynı günün akşamı Denizli’ye hareket edecek. 20-21 Mayıs tarihleri arasında Bodrum’u Denizlililerle buluşturacak.

Toplam 30 ile gitmesi planlanan Eşsiz Bodrum Tanıtım TIR’ı bugüne kadar Aydın,  İzmir, Balıkesir, Eskişehir, Bursa, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Zonguldak, Bartın, Samsun, Ordu, Trabzon, Rize. Artvin, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Hatay, Adana, Mersin, Kayseri, Ankara, Konya ve Antalya’ya gitti. TIR, Antalya’nın ardından Denizli illini de ziyaret ederek 21 Mayıs’a kadar tanıtım turunu tamamlayacak.