DYO BOYA’DAN “RENK YAĞMURU”

DOĞADAN YAŞAM ALANLARINA RENKLİ BİR YOLCULUK… DYO BOYA’DAN “RENK YAĞMURU”

DYO, Doğanın Renklerini Mekanlara Taşıyacak Yeni Kartelasını Kullanıcılarının Beğenisine Sunuyor

DYO Boya yine sektörde bir ilke imza attı. Yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için doğadan ilham alan DYO, yepyeni bir ‘iç cephe boya kartelası’ hazırladı. 

‘Renk Yağmuru’ adlı yeni kartela, 192 rengin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Doğada karşımıza çıkan, duygularımıza hitap eden renkler ‘DYO Renk Yağmuru Kartelası’ ile artık evlerimize taşınıyor.

Tüketicilerin tercihlerini kolaylaştırmayı amaçlayan DYO’nun ‘Renk Yağmuru Kartelası’ 8 farklı renk grubunu içeriyor. ‘Renk Damlası’ adını alan renk grupları; ‘mavi-turkuaz’, ‘yeşil-haki’, ‘kırmızı-magenta’, ‘mor-lila’, ‘turuncu-bakır’, ‘bej-kahve’, ‘gri-beyaz’, ‘sarı-hardal’dan oluşuyor.

Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir Renk Damlası’nda da 24 farklı renk tonu bulunuyor. Doğanın renklerini yaşam alanlarına taşıyan DYO’nun ‘Renk Yağmuru’ ile “İşte istediğim gerçek deniz mavisi”, “Hayalimdeki lavanta rengi buydu”, “Sanki rüyamdaki kumsal gibi” diyeceksiniz.

HAYALLER RENK PINARINDA HAYAT BULUYOR

Seçtiğiniz renklerle, DYO Renk Pınarı bayilerinde buluşacaksınız. Renk Pınarı sistemi ile farklı renklerden yaratacağınız kombinasyonlarla, kendi tarzınızı ortaya koyabileceksiniz. Yaşam alanlarınızda doğanın büyüleyici atmosferini yaratmak için bu tonlardan birini seçin, hayallerinizi renklendirelim.