AlışverişYaşam

DURAVİT SONBAHAR GÜZELLİĞİ

200 yıllık banyo klasiği Duravit, yoğun yaz aylarından sonra sonbaharın güzellik ve rahatlığını vurguluyor. Bu sonbaharda rahatlamak için konum arayışında olanlar, bataryalarını tekrar şarj etmek için ideal bir konum olan Duravit banyosu ile karşılaşıyor.

Özenli bir 7/24 sonbahar planı:

Sabahları koşu, gölde spontane bir dalış sonrasında öğlen bisiklet ve sonra da akşamları doğrudan açık hava sineması. Harika! Kısa ve yoğun yaz aylarından sonra dinlenmek ve kendi özel küremizde inzivaya çekilmek için daha fazla arzu duyduğumuz bir dönem. Sonbahar için ideal bir trend: yeniden konumlandırma.

Bu durum destek, istikrar ve güvenliğe dair güçlü bir ihtiyaç anlamına gelmekte.

Bugün ister yeni uygulamalar, ister yeni spor türleri ya da yeni buzlu içecekler olsun yeni bir uyaranla dolup taşmaya devam ediyoruz. Diğer yandan, yeniliğe açığız, ancak aynı zamanda, güvenilirlik, net yapılar ve demir atabileceğimiz bir yuva arıyoruz. Bu sonbaharda rahatlamak için bir konum arayışında olanlar, bataryalarını tekrar şarj etmeleri için ideal bir konum olan bir Duravit banyosu ile karşılaşacaklar.

Siz de banyonuza girdiğinizde güvende ve yeniden doğmuş hissetmek istiyorsanız Duravit’in önerilerine kulak verin.

Darling New banyo daha zarif nesneleri takdir eden herkes için bir çözüm olacak: saf beyazlık, Darling New seramiklerinden oluşan yıkama alanı ve minimalist görünüme sahip L-Cube mobilyaları. Yerden ayaklı seçeneği ile her türden aksesuar saklanabilir. Ekstra-derin DuraCeram lavabo tazeleyici bir sabah temizliği için ideal. Modaya uygun klasik siyah ve beyaz renklerdeki tazı dişi desenli havlular ve kapaklar konfor hissi sağlayarak yüksek parlaklıkta beyaz renkteki c-bonded uygulamasını tamamlar.

Uzaklaşmak için rahat bir alternatif: turuncu ve burgonya rengi kandillerle çevrelenen Darling New küvetinin keyfini sürerken her şeyi akışına bırakmak oldukça kolay. Tam lavabo altından zarifçe parıldayan LED lambalar ek bir ışıklandırma özelliği. Işık yalnızca ambiyans yaratmaz, aynı zamanda değer de katar: Yeni ayna dolapları ek bir gizli depolama alanı sunarken, L-Cube ayna elemanları net, ayarlanabilir ve yansımayan bir ışıklandırma sağlar.

Sıcak bir tatil atmosfer için ‘ahşap’ deyin.

Önümüzdeki sonbahar aylarında demir atmak isteyenler için Duravit’in bir başka çözümü de var: doğal ahşap rötuşlar. Akdeniz Meşesi ve Palm Terra’dan üretilen

L-Cube mobilyalarının yanı sıra Ticino Kiraz görünümündeki Vero mobilyaları beyaz seramikle bir araya gelir ve sonuç olarak kendi evinizde hissettiren korunaklı içtenlik duygusu yaratan coşkulu ama aynı zamanda uyumlu bir toprak tonları karışımı ortaya çıkar.