Kafe-BarMekanlar

DİVAN PASTANELERİ, BODRUM MİLTA MARİNA’DA YENİ ŞUBESİNİ HİZMETE AÇTI

Bodrum Milta Marina’da Divan Pub’un ardından eşsiz lezzetlerin vazgeçilmezi olan Divan Pastaneleri’nin yeni şubesi de hizmete açıldı.

Divan Pastanelerinin farklı damak zevklerine hitap eden lezzetlerini, kalitesini ve kusursuz hizmet anlayışını yansıtan Bodrum Milta Marina şubesi kapılarını misafirlerine açtı. Divan’ın tecrübeli şeflerinin hazırladığı gurme lezzetler, Bodrum Milta Marina’da da 12 ay boyunca damaklarda eşsiz tatlar bırakmaya devam edecek.

Divan Pastane Lezzetleri, Bodrum Milta Marina’da

Divan Grubu, geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Divan Pub konseptinin ardından şimdi de pastane lezzetlerini yeni şubesi ile Bodrum Milta Marina’ya taşıyarak en keyifli buluşmaların adresi olmaya devam ediyor.  Divan Pastanesi, Divan şeflerinin özenle hazırladığı pastane lezzetleri ile marinanın atmosferinde kaliteli ve keyifli bir pastane deneyimi yaşamak isteyenlerin uğrak noktası olacak.

Gün boyunca her yaş grubuna uygun menülere sahip Divan Milta Bodrum Marina, misafirlerine pasta, çikolata, lokum, dondurma, tatlı ve tuzlu tatların yanı sıra Divan mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden oluşan zengin menüsünde kahvaltıdan gün içerisinde kahve molasına kadar günün her saatinde lezzetli seçenekler sunuyor.