DENTGROUP BODRUM’DA

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK DİŞ KLİNİĞİ GRUBU DentGroup, 11.ŞUBESİNİ BODRUM’DA AÇTI…

Türkiye’nin en çok şubeye sahip diş klinikleri zinciri DentGroup, 11. şubesini Bodrum’da açtı. Estetik ve Cerrahi Diş Hekimi Bijen Muhit tarafından Konacık’ta açılan şube, “Yeni Nesil Diş Hekimliği” mottosuyla estetik diş hekimliği, ortodonti, implantoloji, protez,periodontoloji, çene cerrahisi, endodonti ve pedodonti gibi pek çok branşta hizmet veriyor.

“İstanbul standartları Bodrum’da geçerli”

DentGroup’un ilk kurucuları arasında yer alan Dt. Bijen Muhit, marka olarak kurumsallaşmaya ve en küçük bir detayı bile standartlaştırmaya çok önem verdiklerini,hizmet kalitesini Türkiye’nin, hatta dünyanın her yerinde aynı yüksek seviyede tutmayı amaçladıklarını söylüyor. İstanbul’daki DentGroup kliniklerinin standartlarını aynı şekilde Bodrum’a da taşıdıklarını dile getiren Dt. Muhit,tüm klinikleri birbirine bağlayan özel yazılım sayesinde Bodrum’a gelen hastalara hiç vakit kaybetmeden tüm geçmiş tedavi, röntgen ve notlarını görerek müdahale edebildiklerini belirtiyor.

“Sağlık Turizmi de yapıyoruz”

Dt. Muhit, klinikte Estetik Diş Hekimi Ziya Sarıyıldız, Ağız ve Diş Çene Cerrahı Dr. Pınar Uçkun ve Ortodonti Uzmanı Dr. Aslıhan Yıldırım ile tüm tedavileri gerçekleştirdiklerini söylüyor.Koordinatörlüğünü BijenMuhit’in eşi Ece Muhit’in yaptığı klinik Sağlık Turizmi konusunda da iddialı. Dt. Bijen Muhit “Bodrum, Sağlık Turizmi konusunda tercih edilen bir lokasyonda. DentGroup’un Kendi bünyesindeki Uluslararası Sağlık Turizmi Departmanı sayesinde dünyanın her yerinden hasta taleplerini de karşılamaya yetkiniz” diyor.