DECATHLON’LA AÇIK HAVADA SPOR ZAMANI

Türkiye’de İstanbul, Ankara , İzmir, Samsun, Adana, Mersin, Bodrum, Antalya ve Kocaeli’de olmak üzere toplam 15 mağazası ve online alışveriş sitesi decathlon.com.tr ile spor tutkusunu yaymaya devam eden Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon’da açık hava sporları sezonu açıldı!

Şehirde form tutmak ya da hafta sonlarınızı doğa yürüyüşleri yaparak geçirmek isterseniz Decathlon mağazaları ve decathlon.com.tr’de farklı arazilere uygun bisikletler, özel tekstillerden üretilen koşucu kıyafetleri, doğa yürüyüşü ayakkabıları, patenler ve sırt çantaları gibi ürünleri çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Bisiklete binerek şehirde form tutmak ya da hafta sonlarınızı doğada bisiklete binerek geçirmek isterseniz Decathlon’un bisiklet markası B’Twin’in amatörden profesyonele çocuktan yetişkine farklı yaş grupları ve seviyeler için çok uygun fiyatlara bisikletleri, bisiklet kıyafet, ayakkabı ve aksesuarları bulunuyor. Decathlon mağazalarında katlanan bisikletler, şehir ve hobi bisikletleri, yol bisikletleri, dağ bisikletleri gibi farklı kategorilerde bisikletleri bir arada bulabilirsiniz. Decathlon’un bisiklet markası B’TWIN ayrıca ürünlerinin büyük çoğunluğuna ömür boyu garanti veriyor! Ömür boyu garanti güvencesiyle bisikletlerinin sağlamlığına ve kalitesine duyduğu güveni bir adım daha ileri götüren Decathlon, günlük hayatta bisiklet kullanımını teşvik ediyor. Ömür boyu garanti özelliğinin bir amacı da bisikletleri kullanıcıların hayatlarının bir parçası haline getirmek!

Koşmak artık benim için bir hayat tarzı diyenlerdenseniz, Decathlon’un koşu markası Kalenji’nin teknik tekstillerden üretilen, sezon trendi renk ve desenlerdeki koşucu tekstillerine ve koşucuların tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için özel olarak tasarlanan spor ayakkabılarına da mutlaka göz atın!

decathlon.com.tr