CRATE AND BARREL’DAN PİKNİK SOFRALARINA BENZERSİZ ÖNERİLER!

Crate and Barrel, pratik ve şık ürünleri ile piknik sofralarını alışılmışın dışına taşıyor.

İstanbul, Haziran 2016 – Yaşam alanları için ilham kaynağı olan Crate and Barrel,  fark yaratan ürünlerini piknik sofralarında da buluşturuyor. Piknik boyunca ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir araya getiren Crate and Barrel, hazırlık aşamasında da hayatı kolaylaştırıyor.

Pikniklere özel ürünleriyle farkını ortaya koyan Crate and Barrel, kolay kurulabilen Portatif Kılıflı Piknik Masası ile tüm açık hava etkinliklerinde konforu bir adım önde tutuyor. Fiona Howard tarafından tasarlanan Cookout serisinin 12’li yemek tabağı seti piknik sofralarını renklendirirken; aynı desendeki peçeteleri ise sunumlarda göze hitap ediyor. Evlerdeki şıklığı doğayla buluşturan Crate and Barrel’ın Caprice ve Petula tabak setleri, kullanım kolaylığının yanı sıra renkli tasarımları ve desenleriyle dikkat çekiyor.

Crate and Barrel’ın Carswell Açık Hava Şöminesi, geleneksel yöntemlere modern bir alternatif sunarken; ısıya dayanıklı malzemeden oluşan gövdesi ve yuvarlak ocağıyla açık havada şömine keyfi sunuyor. Piknik ortamına nostaljik bir hava katmak isteyenler için tasarlanan Peterboro Piknik Sepeti, şıklığının yanı sıra kullanışlı olmasıyla da farkını ortaya koyuyor. Hafifliğiyle dikkat çeken Decker Galvaniz Tepsi ise piknik sofralarının hazırlığını kolaylaştırırken; koleksiyonun çatal-bıçaklık ve servis tabakları farklı sunumlara ilham kaynağı oluyor.

Crate and Barrel, piknikte fonksiyonel ürünleri tercih edenler için dayanıklı Chill Çatal ve Kaşıklı Servis Kasesi’ni önerirken; limonata gibi soğuk içecekler için kullanışlı sürahi ve bardak alternatifleri ile piknik sofralarını tamamlıyor.

Piknik hazırlıklarınız için A’dan Z’ye tüm ürünleri birlikte sunan Crate and Barrel sizleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarında ve www.crateandbarrel.com.tr adresinde bekliyor.