AlışverişYaşam

CRATE AND BARREL İLE BALKON KEYFİ BAŞLIYOR

Crate and Barrel’ın balkonunuz için tasarlanmış dış mekan ürünleri, yaşam alanlarınıza şıklık ve konfor getiriyor

İstanbul, Haziran 2016 –  Geniş ürün yelpazesi ile yaşam alanlarınız için ilham kaynağı olan Crate and Barrel, balkon keyfiniz için dış mekana uygun ürünleri ile yaz ayları boyunca keyifli anlarınıza eşlik ediyor.

Uzun yaz günlerinin keyfini sevdiklerinizle çıkartın

Yaz aylarının gelmesi ve günlerin uzaması ile birlikte, balkon ve teraslarda geçirilen zamanın bitmesini istemediğiniz anlar da geldi. Sevdiklerinizle masa etrafında uzun uzun yenen yemekler ya da koltukta yapılan keyifli sohbetlerin tamamlayıcısı alternatifler sunan Crate and Barrel, yaz boyunca en keyifli anlarınıza eşlik ediyor.

Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan katlanabilir yuvarlak ve kare masaları, üst üste saklanabilen sandalyeleri ve servis arabaları, yaz ayları boyunca en çok zaman geçireceğiniz balkon veya teraslarınız için pratik ve yer kaplamayan seçimler oluyor. Dış mekanlarda küçük alanlar için ideal çözümler sunan Crate and Barrel, Rocha, Largo, Morocco ve Union koleksiyonlarında yer alan mobilyaları ile efektif kullanım alanları yaratıyor.

Dış mekan mobilyalarınızı tamamladıktan sonra, sıra tamamlayıcı sofra ürünleri ve aksesuarlarda! Rengarenk Amerikan servisleri, peçete ve peçete halkası alternatifleri ve lezzetlerinize lezzet katacak sunum önerileri ile sevdikleriniz için kurduğunuz sofralar daha da keyifli hale geliyor. Dış mekan kullanımına uygun melamin sofra ve bardak takımları, sosisli sandviç ve patates kızartması gibi hızlı atıştırmalıklar için tasarlanan galvaniz servis tabakları, sunumlarınızda fark yaratarak dostlarınızın beğenisini toplayacak. Balkon ve teraslarınızda yapacağınız uzun sohbetlerinize eşlik edecek farklı bir sunum alternatifi olan musluklu damacana ise kalabalık davetlerinizde göz dolduracak.

Ufak alanlarda dekorasyon ile fark yaratmak için ise Crate and Barrel, yalın ve sade çizgilere sahip farklı boy ve renkteki fenerleri, mumlukları, tasarımı ile fark yaratacak kuş evlerini ya da mevsimin enerjisini yaşam alanlarınıza taşımanızı sağlayacak rengarenk yastıkları öneriyor.

Crate and Barrel, yaz aylarında uzun günlerinin keyfine sevdikleriyle doyasıya varmak isteyenleri, Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.