BU YAZI HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI İLE UNUTULMAZ KILIN!

Dünya çapında en doğal kozmetiklerden biri olarak tanımlanan Hindistan Cevizi Yağı, Türkiye’de Zade Vital® tarafından, tamamen doğal bir yöntem olan Cold Press yöntemiyle üretiliyor. Başta saç ve cilt sağlığı olmak üzere bir çok alanda doğal destek sunan Hindistan Cevizi Yağı, tek üründen çoklu fayda sağlayan benzersiz bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor, güzel kokusu ve doğallığı ile yazınızı unutulmaz kılıyor.

Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital® tarafından,Ege Üniversitesi ARGEFAR ile işbirliği içinde yüksek standartlarda üretilen, hindistan cevizi yağı, çok hoş bir kokuya sahip olduğu ve deri tarafından kolaylıkla emildiği için tüm vücutta güvenle kullanılabilecek doğal bir kozmetik ürünü. Besin desteği olarak dahilen ve cilt sağlığına destek olmak üzere haricen kullanılabiliyor.

Cold Press yöntemiyle üretilen Zade Vital® Hindistan Cevizi Yağı, Zade Vital® Tesisleri’nde GMP (Good Manufacturing Practices / İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretiliyor ve doktor ve eczacı danışmanlığında toplumla buluşuyor.

Saç ve Cilt Sağlığına Destek; Hindistan Cevizi Yağı

Dermatolog  Yrd. Doç. Dr. Banu Ertekin Taşkın, Hindistan cevizi yağının deri hidrasyonunda iyileşmeye destek olduğu ve nemlendirici olarak kullanıldığında da etkili ve güvenilir olabileceği belirtiliyor.

Taşkın, hindistan cevizi yağının yapısında bulunan laurik asit sayesinde saç gövdesine ulaşabildiğini, böylece yıpranmış saç uçlarına bakım yaparak yumuşak ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olabileceğinin de altını çiziyor.

Hindistan Cevizi yağının saç dökülmesine de destek amaçlı kullanılabileceğini belirten Dermatolog  Yrd. Doç. Dr. Banu Ertekin Taşkın, uygulamada, saç derisine ve saçlara masaj yaparak sürülmesi, 30-60 dakika beklettikten sonra şampuanla yıkanması ve durulanmasını öneriyor.

Zade Vital® Hindistan Cevizi Yağı’nın kullanımı da son derece kolay. Günde birkaç kere, gerek görülen yere ince bir tabaka halinde sürülebiliyor, dahili olarak kullanılacaksa günde 1-2 tatlı kaşığı alınabiliyor.

Zade Vital®Hindistan Cevizi Yağı Cam Şişe 40 ML: 43,90 TL

Zade Vital®Hindistan Cevizi Yağı Cam Şişe 200 ML: 119,00 TL

Zade Vital® Hindistan Cevizi Yağı Patlatılabilen Kapsül: 36,00 TL