ModaYaşam

LOVE & CAN BAGS MARKASINI TANITTI

Bodrumlu Moda ve Stil Danışmanı, girişimci  Nihan Gider; Love & Can Bags ismini taşıyan yepyeni markası, kendi tasarımı olan çantaları; Bookshop Cafe’de düzenlenen “Moda ve Stil Sohbetleri” etkinliklerinde davetlilere tanıttı.

“Moda ve Stil Sohbetleri” etkinliklerinde 2016 İlkbahar – Yaz modası ve trendleri hakkında da  bir sunum gerçekleştiren Gider, sezonun moda renkleri, modelleri hakkında soruları da yanıtlayarak, giyim kuşam konusunda davetlilere minik ipuçları da verdi.

Love& Can Bags’in, modayı yakından takip eden bayanlar tarafından beğenildiğini ve tercih edildiğini belirten Nihan Gider; “Baharın gelişi kadınların çanta seçimlerini de etkiliyor. Kışın koyu renklerin hakimiyetindeki çantalar yeni sezonda renklendikçe renkleniyor. Yazın vazgeçilmezi örgü ve keten kumaştan ürettiğimiz çantalar, sezonun olmazsa olmazı olacak.  Renkli sırt çantaları da oldukça popular. Farklı boylardaki sırt çantalarında şıklığından vazgeçemeyenler için deri ve deri görünümlü malzemelerden hazırlanan sade tasarımlarımız öne çıkarken, gece şıklığı için tasarladığımız modellerimiz her zaman tercih ediliyor” dedi..

Love & Can Bags markalı birbirinden şık rengarenk çantalar bayanlar tarafından büyük ilgi gördü.

Çantaların pek çok mağaza, lüks otellerde satışa sunulduğunu söyleyen Gider, ayrıca sosyal medya üzerinden çantaların tüm modellerine ulaşılabileceğini ve satış noktalarını da buradan takip edebileceklerini  ifade etti.