Kafe-BarMekanlar

Bookshop’ ta Kahve ve Kitap Keyfi

Bodrum, hem kahvenizi içeceğiniz hemde kahvenizi yudumlarken, kitabınızı okuyabileceğiniz aynı zamanda alışverişte yapabileceğiniz yepyeni bir mekana kavuştu.
Bodrum  Bitez’ de, kadın girişimci Selda Yeles tarafından hizmete açılan Bookshop; kahvenizi içerken hem kitabınızi okuyabileceğiniz, hem de çocuğunuz veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz yepyeni ve çok zevkli bir mekan.
Ev yapımı birbirinden l8ee45d96-535e-4d1f-9c2e-0fde13c21119ezzetli tadları bulacağınız,  kitap okumanın keyfine varacağiniz Bookshop’ tan alışverişte yapabiliyorsunuz. Birbirinden renkli kırtasiye ve hobi malzemelerinin yani sıra, çocuk kitabı serileride miniklerin ilgisini çekiyor .
Uzun zamandan beri böyle bir mekanı hayal ettiğini ifade eden Sevda Yeles; “Arkadaşlarımız ve çocuklarımızla keyifli ve kaliteli bir mekanın hayalini uzun zamandır kuruyordum ve hayata geçirmek istedim. Şimdi bunun mutluluğunu yaşıyorum” dedi. Farklı tarzda konseptiylede dikkat çeken Bookshop, önümüzdeki günlerde farklı etkinliklerede ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bookshop etkinliklerini facebook ve imstagram hesaplarından  takip edebilirsiniz. 2ba4198d-20d6-495b-a7f0-a5dff71cdae4