MekanlarRestoran

MEZZALUNA’DAN YENİ LEZZETLER

Şehrin en iyi İtalyan restoranlarından Mezzaluna, şefin spesiyalleri menüsüyle sonbahara uygun birbirinden enfes tatlar sunuyor.

Kaliteli malzemeler ile hazırlanmış eşsiz tatları, özel sunumlarla bir araya getiren Mezzaluna, şefin spesiyallerinden oluşan özel bir menü hazırladı. Günün her anında, keyifli saatler geçirebileceğiniz sıcak bir ortam sunan Mezzaluna’nın yenilenen menüsü, mekânın yeni İtalyan şefi Fabio Rambilla tarafından hazırlandı.

İtalyan mutfağının en seçkin lezzetlerini bir araya getiren Rambilla’nın menüsü ‘Porcini mantar çorbası’ ile başlıyor. Mercimek salatası eşliğinde sunulan ‘Marine edilmiş somon’ ise hafif bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

İtalyan mutfağının olmazsa olmazı olan spagetti ‘Köfteli spagetti’ olarak farklı bir yorumla sunuluyor.  Patates mücveri ve brokoli ile servis edilen ‘Tavuk ‘Arrosticini’ ise menüde dikkat çeken lezzetlerin başında geliyor. Şefin spesiyalleri menüsünde yer alan ‘Vanilyalı Affogato’  yemeğinizi tatlı bir sonla bitirmenizi sağlıyor.

New York Times’ın en önemli yemek eleştirmenlerinden Bryan Miller tarafından övgüler alan Mezzaluna, gerçek İtalyan lezzetleri ile misafirlerini ağırlıyor. Mevsimin en taze ve özel lezzetlerini sunan Mezzaluna, değişmeyen kalitesi ve sıcak ortamıyla öğle ve akşam yemeklerinin en çok tercih edilen restoranı oluyor. Başlangıçtan tatlıya kadar çok özel lezzetleri bir arya getiren şefin spesiyalleri menüsü Mezzaluna İstinyePark, Acarkent ve Kanyon’da servis ediliyor.