EğlenceMekanlar

BODRUM’UN SAKLI GÜZELLIĞI AMANRUYA, YENILENEN BEACH CLUB’I ILE SEÇKIN AKŞAM YEMEKLERINE DE EV SAHIPLIĞI YAPIYOR

Amanruya Bodrum’un yenilenen ve genişletilen Beach Club’ı ile Ege sularının ön sırasından kendinize bir yer kapın!

Bodrum yarımadasının sakin bir vadisinde, saklı masmavi denizinin, kekik ve çam ağaçlarıyla yemyeşil bir ormanının içerisinde büyük bir uyum içinde yer alan Amanruya Bodrum, kendine özgü ve sofistike deneyimlerine yeni ayrıcalıklı keşifler eklemeye devam ediyor.

Bulunduğu her destinasyonun doğasını adeta bir fotoğraf çerçevesi gibi özenle ortaya çıkartan Aman konseptinin Türkiye’deki ilk üyesi Amanruya Bodrum, DJ eşliğinde akşam yemekleri için açık olacak seçkin “Beach Club’ı nı yeniledi. Amanruya Bodrum, yetenekli miksolojistlerinin teatral gösterilerinin eşliğinde yeni bir bara ev sahipliği yaparken, “Poolside Bar”’ın  tasarımının yenilenmesi ile birlikte yemek sonrası dinlenmek için mükemmel bir birliktelik oluşturuyor. Bu yaz için Beach Club ve iskele genişletildi ve gündüzleri beach de servis edilecek menüler ve sunumlar da yenilendi. Beach Club’ın yenilenen imza menüsünde; Somon gravlax’dan taze mozarellaya, kıtır pide seçeneklerinden burgerlere, sunumları zenginleştirilmiş kebaplara kadar misafirlere zengin alternatifler sunuluyor.

Amanruya’da  gurme lezzet şölenleri devam ediyor.

Amanruya Executive Şefi Cihan Beyit yönetiminde bu sezon menüler zengin içerikleriyle dikkat çekiyor. Yemekler tat eşleşmeleri, sunumlar, dünya ve ülke yeme içme trendlerini yakalama anlamında yöresel unsurları da kullanarak farklı bir boyuta taşındı ve geliştirildi. Şef’in imzasını taşıyan bu sezonun lezzet dünyasına damga vuracak tatlar arasında; “Urfa yöresinden Semsek,  ıstakoz ile doldurularak servis edilirken, burrata tekilalı karadut sosu ile damaklarda şaşkınlık yaratıyor. Kaymak ve zerdeçallı karpuz salatası ise kubik sunumu ile tabakta satranç tahtası görünümü oluşturuyor. Bunun gibi pek çok ince düşünülmüş detay menüleri daha da çekici hale getiriyor.

Amanruya Şeflerinin özenle hazırladığı ve tutkunlarının müdavimi olduğu “Barbekü Akşamı” haftada bir gün Pazar günleri  yapılmaya devam ediyor.

Amanruya Bodrum restoranlarının öğle, akşam yemek ve etkinlikleri  özel rezervasyon ile lezzet ve doğa aşıklarına da açık.