BODRUMLU SANATSEVERLER “DÜŞ YOLCULARI” SERGİSİYLE SANAT YOLCULUĞUNU YENİDEN KEŞFEDİYOR…

Ayşe AKYÜZ, Ayşegül YETİŞ, Ayten ERKEN, Canan DEMİREL, Çiğdem ÇÖREK, Çiğdem ŞAHİN, Deniz SAY, Figen KALAN, Özden ARKUN, Polet ABUT, Sedef AYDOĞDU, Şeli A. BENHABİB’in katılımı ile gerçekleşen “Düş Yolcuları” adını taşıyan resim sergisi, Şeli Art Projectişbirliğiyle, Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde 20 Temmuz’ da saat 18.00’da açılış kokteyli ile sanatseverlerle buluşacak.

Sanatı günlük hayatımıza dahil eden, kent hayatına estetik çözümler öneren Şeli Art Project kapsamında açılan sergiler  “Her Yerde sanat”  sloganıyla izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.  Alışılagelmiş sanat mekanlarının dışında farklı bir anlayışla, mekana göre sergiler açan Şeli Art Project, gündelik yaşamdaki monotonluğu ve stresi unutturuyor. Kentteki sanatseverlere, sanatın coşku, heyecan ve hazzını yaşatıyor. Sanat yalnız bir yerlerde değil, “Sanat Her Yerde!”

Sanatçıların eserleri 20 Temmuz – 02 Ağustos tarihleri arasında, Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Sanat Galerisi’nde ziyaretçilerin beğenisine sunulacaktır.