Güncel

BODRUM’DA REMOS’LA TÜRK DOSTLUĞU…

Yunanistan’ın en popüler şarkıcısı Antonis Remos, ZUBİZU ayrıcalığı ile Bodrum’da hayranlarıyla buluştu. Türkiye’de de çok sevilen ve sadık takipçileri olan Remos’un, Anjelique Bodrum’daki konseri ünlülerin akınına uğradı. Her fırsatta Türkiye’yi çok sevdiğini dile getiren Remos, “Bu gece kardeşlerimle buluştuğum için çok mutluyum. Bizi çok güzel günler bekliyor” diyerek dostluk rüzgarı estirdi.

Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ile kullanıcılar, sevdikleri sanatçıların konserlerini de ayrıcalıklar ile izliyor. 2-3 Eylül tarihlerinde Anjelique Bodrum’da sahne alan ve her iki gece de muhteşem performansıyla büyük ilgi gören Antonis Remos’u,  sadece ZUBİZU üyeleri özel ayrıcalıklarla izleme şansına sahip oldu.

Bodrum’da unutulmaz iki gece
Türkiye’de “Yunanistan’ın Tarkan’ı” olarak da tanınan Antonis Remos’un hayranları ile buluştuğu Anjelique Bodrum, unutulmaz iki  geceye ev sahipliği yaptı. Heyecanla beklenen Remos’un konserine, sevenlerinin yanı sıra çok sayıda ünlü isim de katıldı. Her fırsatta Türkiye’yi çok sevdiğini dile getiren Remos, konsere başlarken “Bu gece kardeşlerimle buluştuğum için çok mutluyum. Bizi çok güzel günler bekliyor” diyerek, dostluk rüzgarı estirdi.

Ünlüler Remos’u izledi
Aralarında Ayşe Kucuroğlu, Ayşe-Selçuk Yorgancıoğlu, Başak-Ozan Balaban, Cengiz Karavan-Ayfer Toprak,  Demet-İbrahim Kutluay, Fani Aysal, Revna Demirören, Fatoş-Emir Sarıgül, Fulya Gündoğdu, Figen Kıral, Fulya Nayman, Gözde-Batu Aksoy, Gülseren-Elif-Cem Eren, Simla-Hüsamettin Beyazıt, Harika Güral, Levent Kızıl, Mine Kalpakçıoğlu, Nazlı Çelik, Nuri Selin Has, Okan-Nuray Fenercioğlu, Osman Merzeci, Melis  Murathanoğlu, Oya-Bülent Eczacıbaşı, Melkan Gürsel, Özdem Gürsel, Pınar Altuğ, Yağmur Atacan, Rüştü-Işıl Rençber, Selda-Aclan Acar, Serdar Bilgili, Şeyla Ovadia-Hakan Karadeniz, Tuba Coşkun, Önder Fırat-İdil Fırat, Tülin Şahin-Mehmet Özer, Zeynep Ilıcalı’nın da bulunduğu birçok ünlü ismin izlediği konserde Remos, muhteşem performansıyla katılımcıları büyüledi. Ünlü sanatçının sevilen şarkılarına eşlik eden müzikseverler, gece boyunca hep birlikte dans ederek keyifli ve eğlenceli saatler yaşadı.

Hayattan keyif almak isteyenlere hitap eden ZUBİZU, üyelerini yepyeni alışkanlıklar ve fırsatlarla tanıştırmaya devam ediyor. Bodrum’un eğlence nabzını tutan Anjelique’te iki gece üst üste sahne alarak yaza damgasını vuran Antonis Remos ile sevenleri, ZUBİZU ayrıcalığı ile buluştu.