EtkinliklerSpor

BODRUM’DA İLK KEZ DÜZENLENEN VİTALİTY DAY’A İLGİ BÜYÜK OLDU

Swissotel Resort Bodrum Beach’te “Vitality Day” lerin ilk etkinliği, Spa ve Spor merkezi üyeleri ve otel misafirleri ile birlikte kutlandı. Etkinliğin sonunda sunulan sağlıklı seçeneklerden oluşan canlandırıcı içecek ikramları ise konuklarından tam not aldı…
Swissotel Resort Bodrum Beach bu sene Vitality gününde misafirleri ve SPA and Sport üyeleriyle ilk defa biraraya geldi. Otel’in havuzbaşı ve kumsalında yapılan Canlı DJ performansı eşliğinde Pilates ve Tae Bo gibi aktivitelerle katılımcılar egzersiz yaptı dans etti eğlendi.
Swissotel Resort Bodrum Beach Genel Müdürü Adnan Yücel; “İyi yaşama felsefesiyle hayata geçen Vitality programı, sağlıklı bir yaşam için Swissotel zincirindeki tüm otellerle her sene eş zamanlı olarak, konaklayan misafirlerin, Pürovel SPA and Sport üyelerinin katılımıyla kutlanan bir etkinliktir. “Vitality Day”e katılan misafirler otelin kumsalında, ve havuz kenarında Pilates ve Tae Bo gibi aktivitelerle eğlenerek spor yaptılar. Etkinliğin sonunda sunulan sağlıklı seçeneklerden oluşan canlandırıcı içecek ikramları ise konuklarımızın beğenisine sunuldu” dedi.
“Vitality” programı, sağlıklı bir yaşam için Swissôtel zincirindeki tüm otellerde konaklayan ve egzersiz yapmak isteyen misafirler için ister odalarında, ister Fitness merkezinde, isterlerse de dışarıda ihtiyaçları olan tüm ekipman ve uzmanları temin ediyor. Ayrıca sağlıklı, yiyecek ve içecek ikramları sunarak da misafirlerin kendilerini yenileyebilecekleri ortamlar da sunuyor.