BODEX AÇILDI

Bodrum’da; “Bodrum turistik işletmeler donanımı ve gıda fuarı” açıldı.
Bodrum Belediye Başkanlığı, Bodrum Ticaret Odası (BODTO) ve Bodrum Otelciler Derneği’nin desteği ile Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından ‘‘Bodrum Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda Fuarı’nın 1’incisi açıldı. Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi’ndeki fuarda75 firma stant açtı.
30 Mart, 2 Nisan tarihlerini kapsayan fuarın açılışına katılan Bodrum Belediye Başkan Vekili İsmail Altındağ, stant açan firmalara teşekkür ederek, işlerinin iyi olması ve iyi bağlantılar kurmaları temennisinde bulundu. Açılışta yer alan BODTO Başkanı Mahmut Kocadon ise “12 ay turizm konusu yıllarca savunuyoruz. Bunun iki ayağından biri kültür ve kongre turizmi diğeri fuarcılık . Herhalde yavaş yavaş bunlara kavuşacağız. Geçen hafta Leleg Yürüyüş Yolu’nun açılışını yaptık. Bu da 12 ay turizm açısından önemli bir gelişme oldu. Fuarları çeşitlendirmek lazım. Oda olarak biz gereken desteği veriyoruz. Fuara katılanlardan 15’i odamızın üyesi. Bizim için mutluluk” dedi.
MARFO Genel Müdürü Volkan Gülcan’ın, turizmcileri davet edip gezip görmelerini istediği fuarın açılışı, hazırlanan kurdelesinin çözülmesi ile yapıldı. Açılışa katılanlar stantları gezip bilgi aldı.