BODRUM GLOBAL RUN 3 ‘İYİLİK’ İÇİN KOŞULDU

Dünyanın en büyük kruvaziyer liman işletmecisi Global Liman İşletmeleri’nin gerçekleştirdiği Bodrum Global Run 3, aralarında ünlü isimlerin de yer aldığı yaklaşık 1.000 koşucunun katılımıyla gerçekleşti.
15 Nisan’da başlayan ve Bodrum’un eşsiz atmosferinde renkli etkinliklerle adeta bir festivale dönüşen Bodrum Global Run 3’te 10 kilometrelik koşu, 17 Nisan Pazar günü Bodrum Cruise Port’da gerçekleşti.
Bodrum’un eşsiz güzellikleri ve bahar güneşi ile ev sahipliği yaptığı koşuya, gençler damga vurdu. Genel Klasman Erkek kategorisinde 20 yaşındaki Taner Kırış, Kadınlar’da ise 22 yaşındaki Derya Kaya birinci oldular.
İyilik yarışında koşan Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, geçen yıl Karadağ’da yapılan, bu yıl da Malta’da düzenlenecek olan Global Run’ı, Barselona’ya, hatta Amerika’ya taşımayı istediklerini belirtti.
Bebekleri ile koşanlar ve elele yarışan çiftler gibi renkli görüntülere sahne olan geleneksel iyilik yarışında bu yıl TOÇEV ile Parıltı Derneği’ne katkı sağlandı.