Yat

Bodrum Boat Show’da

Bodrum, İstanbul CNR Expo’da düzenlenen 9. Boat Show Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor.

12 Şubat Cuma günü ziyarete açılan Boat Show’da Bodrum, Bodrum Ticaret Odası tarafından GEKA’nın katkılarıyla hazırlanan stantta tanıtılıyor. BODTO üyesi 6 firmanın katılımıyla hazırlanan stantta ziyaretçilere Bodrum guletleri ve mavi yolculuk hakkında bilgiler veriliyor.

Fuarın ikinci gününde Bodrum standında düzenlenen etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) Başkanı Mehmet Kocadon ile BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kocadon ev sahipliği yaptı. Etkinliğe Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Serhat Belli, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Doğuş Holding CEO’su Hüsnü Akhan, emekli Orgeneral Bilgin Balanlı, BODTO yönetim kurulu üyeleri, BODTO meclis üyeleri, işadamları ve vatandaşlar katıldı.

Bodrum ekonomisinin vazgeçilmez parçalarından birinin de denizcilik olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Kocadon, “Bodrum, mavi yolculuğu ve kendine özgü guletleriyle denizcilik açısından önemli bir bölge. Dünyada yaşanan gelişmeler nedeniyle sektörde zaman zaman sıkıntılar yaşanıyor. Ancak bizler, sektör temsilcileri ile birlikte tanıtım çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Amacımız, Bodrum denizciliğinin daha iyi noktalara yükselmesi. Bu tür organizasyonlar, üreticiyle alıcının bir araya gelmesi açısından çok önemli” dedi.
Fuar, 21 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek.