ATÜ DUTY FREE MÜŞTERİLERİNE L’OREAL LUXE’TEN NİSAN AYI SÜRPRİZİ

Nisan ayı boyunca İstanbul Atatürk Havalimanı gidiş katında bulunan ATÜ Duty Free ana mağazasında L’Oreal Luxe markasının kaligrafi sanatıyla birleşen sürprizi yolcuları bekliyor.
Her ay dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı aktivitelerine ev sahipliği yapan ATÜ Duty Free mağazaları bu ay da L’Oreal Luxe “Summer Breeze” ile yolcuları şaşırtmaya devam ediyor. Uçuş öncesi duty free alışverişi sevenler L’Oreal Luxe’e uğrayıp hem kendileri hem de sevdikleri için seçtikleri parfüm şişelerini kaligrafi sanatı ile özelleştirip satın alabilecekler.
Nisan ayına özel bu aktiviteden yararlanmak isteyen yolcuların biri 100 ml. olmak üzere iki adet parfüm satın almaları yeterli olacak. Satın aldıkları parfüm şişelerinin üzerine kendi adlarını veya istedikleri kelimeleri yazdırabilecekler. Ünlü kaligrafi ustası Ömer Faruk Dere Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri ATÜ Duty Free ana mağazasındaki L’Oreal Luxe tanıtım alanında sanatını icra ediyor.
Bu aktiviteye dahil olan L’Oreal Luxe grubuna ait parfümler: La Vie Est Belle Floral edp, La Vie Est Belle edp, Si edp, Acqua di Gio edp, Manifesto edp ve Flower Bomb edp.
Kaligrafi ustası Ömer Faruk Dere’nin eserleri 1997’de “Uluslararası Ebru Kongresi” sergisi, 2010’da AKB ajansı “Bugünün Ustaları” sergisi ve beşi şahsi olmak üzere 24 ulusal ve uluslararası sergide teşhir edildi. Sanatçının yurt içinde ve yurt dışında özel koleksiyonlarda da eserleri bulunuyor.
ATÜ HAKKINDA
 ATÜ, 4 kıtada, 8 ülkede 110 mağaza ile gümrüksüz mağazacılık hizmetini Türkiye’ de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya, Muğla Bodrum havalimanları’nda duty free operasyonu yönetiyor. Şirket yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya’da Üsküp, Ohrid, Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya’da Riga, Umman’da Salalah, Suudi Arabistan’da Medine, Amerika Birleşik Devletlerin’de Houston George Bush Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Fee, yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.