ANNENİZLE, DAHA KEYİFLİ BİR KAHVE İÇME FIRSATINI KAÇIRMAYIN

Annenize en hatırlı hediye Selamlique İstanbul’dan;
‘Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’

İnsanları bir araya getiren, tadına doyulmaz sohbetleri ve en önemlisi yaşadığımız coğrafyaya özgü kahve ritüelini günümüze taşıyan Selamlique İstanbul, annenizle yepyeni bir kahve keyfi yaşamamız için çok özel bir hediye seçeneği sunuyor; ‘Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’

Hayattaki en değerli varlığımız annemizi, yılın en özel günlerinden biri olan ‘Anneler Günü’nde çok beğeneceği bir hediye ile mutlu etmek aslında çok kolay.

Selamlique İstanbul’un Arçelik işbirliği ile hayata geçirdiği Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi ile annenize hiç unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz anları daha da özel kılabilmek için, Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’nin mükemmel lezzette sunduğu Türk kahvesini, bu özel günde annenizle karşılıklı içme fırsatını kaçırmayın.

Türk kahvesini artık sadece tek tuşla, her içimde aynı geleneksel lezzet ve tazelikte sunan Selamlique Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi sayesinde, artık annenizin keyif kahvelerine daha sık eşlik edebilirsiniz.

Selamlique İstanbul, geleneksel kahve ritüeline, şekerinden doğal aromasına, fincanından kahve kutusuna, pişiriminden sunumuna kadar, bu coğrafyadan beslenen estetik bir kimlik katıyor. En kaliteli kahve çekirdeklerinin ustalıkla işlenerek ‘Geleneksel’, ‘Kakuleli’, ‘Çikolatalı’, ‘Tarçınlı’, ‘Okkalı’, ‘Kafeinsiz’, ‘Ege Damla Sakızlı’ gibi farklı aroma seçenekleriyle sunulan Selamlique kapsülleri, Türk kahvesinin eşsiz tadının her zaman taze kalmasını sağlıyor. Kapsüllerde ayrıca sadece aroma seçeneği değil, ‘şekersiz’, ‘az şekerli’ ve ‘orta şekerli’ olmak üzere şeker seçenekleri de bulunuyor.

Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi ve özel kapsülleri Arçelik ve Selamlique mağazalarında satışa sunuluyor. Kapsüller için ayrıca www.selamlique.com adresinden de rahatlıkla sipariş verilebiliyor.