ALANINDA UZMAN DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER THE SPA AT MANDARİN ORİENTAL BODRUM’DA

 

2016 World Luxury Spa & Restaurant Ödülleri’nde spa kategorisinde ödül alan The Spa at Mandarin Oriental Bodrum, Cennet Koyu sahilinde bulunan olağanüstü konumunu dinlendirici ve huzur verici atmosferiyle birleştiriyor. Yaz sezonu boyunca Mandarin Oriental, Bodrum misafirleri alanında uzman dünyaca ünlü isimler Bastien Gonzalez ve Master Huile eşsiz bir spa deneyimi yaşayacak.

Ünlü Fransız manikür ve pedikür uzmanı Bastien Gonzalez Bodrum’da

El – ayak ve tırnak bakımına benzersiz yaklaşımı ve profesyonel uzmanlığıyla dünyaca tanınan bir Fransız ayak bakım uzmanı Bastien Gonzalez, Mandarin Oriental, Bodrum misafirlerine pedikürden maniküre, ayak ve bacak masajından French dokunuşa kadar birçok deneyimi yaşatacak.

Misafirlerine benzersiz bir deneyim sunan Bastien Gonzalez, Fransız kozmetik uzmanlarının katkılarıyla el, ayak ve tırnak bakımları için özel olarak tasarlananve tamamen doğal bileşen ve esansiyel yağlardan üretilen ürünler kullanıyor.Bastien Gonzalez tarafından geliştirilen ‘Bastien Pedikürü’ ve ‘Bastien Manikürü’ ile tırnaklara tamamen doğal ve sağlıklı bir bakım uygulanarakmükemmel görünmelerini sağlanıyor. Bastien’ın uyguladığı bir diğer ‘İkili Bakım’ ilekonukların yeniden doğal güzelliğe ve masajla rahatlamalarına olanak sağlanıyor.

Master Hu ile geleneksel Uzakdoğu Zen Çay Seramonisi

Mandarin Oriental Hotel Bodrum’da Shao Lin Tai Chi, Shao Lin Qi Gong ve Shao Lin Zen Tea dersleri veren Master Hu, konuklara Uzak Doğu’nun en rahatlatıcı deneyimini yaşatacak. 20 yılı aşkın Shaolin geleneği olan Tai Chi, meditasyon ve Qi Gong ile duygusal dengenin nasıl geliştireceğine ilişkin bilgilerini de paylaşan Master Hu, geleneksel Zen Çay Seramonisi üzerine eğitimler verecek. Verdiği eğitimlerini Çin Tıbbı üzerine bütünsel sohbetler ile de zenginleştiren Hu, konuklarına Uzak Doğu’nun eşsiz ve bütünsel deneyim yaşatacak.