Bodrum Barları

Aksak Pub Cafe

Aksak Pub Cafe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. No:14, Bodrum – Muğla

Telefon : 0532 772 26 16

Aksak Pub Cafe Yol Tarifi

aksak pub cafe

Aksak Pub Cafe Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. No:14, Bodrum – Muğla olan Aksak Pub Cafe, işletmesine 0532 772 26 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aksak Pub Cafe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aksak Pub Cafe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aksak Pub Cafe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aksak Pub Cafe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aksak Pub Cafe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aksak Pub Cafe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aksak Pub Cafe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aksak Pub Cafe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

89 thoughts on “Aksak Pub Cafe

 • ayhan çavuşun oglu

  Muhteşem bir mekan. Keyifli samimi ortami ve sıcak kanlı işletmecisi ile Bodrum da ki yuvanız.fiyatlarda uygun.tavsiye ederim.

 • Taner Öngen

  Çok güzel zaman geçirdik gidilmesi gereken yerlerden biri

 • Nefes Sanat Merkezi

  Bodruma yolu düşen herkesin uğraması gereken yer…

 • Caglar Gonul

  Harika bir mekan.

Yorumlar kapatıldı.