AlışverişYaşam

ADİDAS ORİGİNALS’IN GERÇEK DÜNYA İLE DİJİTAL EVRENİ BULUŞTURAN YENİ KOLEKSİYONU “OZWORLD” SNEAKS UP’TA!

adidas Originals’ın özgür olmaya ve kendini ifade etme cesaretine teşvik ederken aynı zamanda yüksek konforu da bir arada sunduğu yeni koleksiyonu “Ozworld” şimdi Sneaks Up mağazalarında.

Dünyanın en popüler sneaker markalarını tutkunlarıyla buluşturan sokak modası öncüsü Sneaks Up, adidas Originals’ın gerçek dünya ile dijital evreni buluşturan Ozworld koleksiyonunu mağazalarında satışa sundu. adidas’ın ilk kez 1990’larda tanıttığı Ozweego serisi 30 yıl aradan sonra Ozworld koleksiyonu ile yeniden karşımıza çıkıyor. Herkes için içinde bir şeyler barındıran koleksiyonda Oznova, Ozelia ve Ozweego modelleri bulunuyor.

Koleksiyon içerisinde yer alan Oznova spor ayakkabısı, koyu renkli panelleri, cesur çizgileri ve adiPlus yastıklamayla uyumlu bir dış tabanın üzerine oturan yarı saydam üst katmanıyla ultra konfor sağlıyor. Serinin cesur çizgilerde tasarlanan fütürist görünümdeki bir diğer modeli Ozelia, dinamik adiPrene yastıklı dış tabana ve şık bir üst kısma sahipken, Ozweego modeli ise 90’ların sonları ve 2000’lerin başlarına ait tasarım detaylarını, adiPrene orta tabanın ön ayak ve topukta sağladığı destek ile birleştirerek etkileyici bir şekilde günümüze getiriyor.

Koleksiyonun en dikkat çeken bir diğer özelliği ise dijital sanatçı Jon Emmony ile yürütüleniş birliği. adidas Originals, bu iş birliği ile Ozworld koleksiyonunda yer alan her silüet stil denemesi için bir platform oluşturarak meraklılarına dijital bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Ozworld koleksiyonunu keşfetmek, dijital dünyaya bu koleksiyon ile adım atmak için Sneaks Up mağazalarına gelebilir veya https://www.sneaksup.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.