TeknolojiYaşam

SAMMOBİLE, SAMSUNG GALAXY BUDS KULAKLIKLARIN İNCELENDİĞİ BİR DEĞERLENDİRME YAYIMLADI

Samsung ile ilgili yazılım, ürün incelemeleri ve ipuçları gibi birçok haber ve değerlendirme yazısı yayınlayan SamMobile.com’un kıdemli yazarlarından Mihai Matei, Galaxy Buds Pro kulaklıklarla ilgili kendi deneyimlerini aktaran önemli bir değerlendirme yazısını kaleme aldı.

Samsung marka akıllı cep telefonlar başta olmak üzere Samsung ürünleri ile ilgili kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri sunan SamMobile.com adlı web sitesinde, SamMobile yazarlarından Mihai Matei’nin kaleme aldığı Galaxy Buds Pro kulak içi kulaklıklara yönelik dikkat çeken bir kullanıcı değerlendirme yazısı yayınlandı. Kablosuz kulaklıklarının son derece rahat olması ve hareket özgürlüğü sunmasının faydalarına değinen Matei, Samsung Galaxy Buds Pro kulaklıklarını diğer kulaklıkardan ayıran özellikleri ve bu konudaki deneyimlerini okuyucularla paylaştı.

“Birden fazla cihaz kullandığınızda Galaxy Buds kulaklıklar daha iyi sonuç veriyor”

Matei, Samsung Galaxy Buds kulaklıkları tercih etme sebeplerini şöyle aktarıyor:“Samsung Galaxy Buds, birden fazla mobil cihaza harika uyum sağlıyor. Sık sık Galaxy telefonum ve tabletim arasında geçiş yapıyorum ve Galaxy Buds Pro kulaklıklarım, kullandığım mobil cihazla sorunsuz bir şekilde senkronize oluyor. Bu özelliği uygulamada gördüğünüzde, bunun analog yöntemden çok daha üstün olduğunu fark edeceksiniz. Bunun yanı sıra Galaxy Buds kulaklıklar, fitness için ideal ve Galaxy Watch için de harika bir yol arkadaşı. Evde egzersiz yaparken, aynı anda aynı kulaklıklar üzerinden telefonumdan müzik açarak, akıllı saatimden sesli talimatlar alabiliyorum. Bu çoklu ses özelliği, telefon/tablet ve Galaxy Watch kullanırken adeta sihir gibi. Akıllı saat benimle ‘konuştuğunda’ telefonumun veya tabletimin müzik sesi otomatik olarak azalıyor. Bu sayede talimatları net bir şekilde duyabiliyorum. Tekrar aktif olduğumda kablolarla uğraşmak zorunda kalmıyorum ki bu benim için çok büyük bir artı oluyor. ”