ADIDAS ORIGINALS ORIGINALS BY RITA ORA SONBAHAR-KIŞ 2016

İki yıldır süregelen ilişkilerini devam ettiren adidas Originals ve Rita Ora, ileri vizyonları ile fark yaratmaya  ve gerçek bir sinerji oluşturmaya devam ediyorlar.  

Biz, Originals’ın en önemli ikonlarından biri, renklerin, kaosun ve modanın kraliçesi Rita Ora’dan ilham almaya devam ediyoruz. Bu ilhamın oluşturduğu yeni koleksiyona, büyüleyici hatlar ve kamufle edilmiş ipuçlarından oluşan renk çoşkusu can veriyor.

adidas Originals Rita Ora ekibi, renklerin numaralarla belirtildiği eski boyama kitaplarından esinlendi ve Rita Ora’nın üstün yaratıcılığını yorumlayarak yeni koleksiyonunu oluşturdular. Stilin neredeyse bir “DIY” (DO IT YOURSELF, KENDİN YAP) projesinden oluştuğu bu koleksiyonda, siluetler uzun ve dikey dilimler ile yatay hatlar arasında zıtlık oluşturuyorlar: Geniş denizci pantalonu ve üç bantlı kısa üst, incecik uzun bir elbise ve bomber ceket… Ayakta ise adidas Originals ikonları Superstar ve Stan Smith’in bir kısmı boyanmış, gerisi ise hayal gücüne bırakılmış tasarımları var.

adidas Originals by Rita Ora Sonbahar-Kış 2016 Koleksiyonu, adidas mağazaları ve shop.adidas.com.tr/ritaora adresinde satışa sunuluyor.
Instagram: @adidas.turkiye
shop.adidas.com.tr/ritaora