Güncel

4 AYDA MUTFAK KARİYERİNİZE ‘MERHABA’!

Dünyanın önde gelen markalarına şef yetiştiren 36 madalyalı uluslararası Şef Serkan Bozkurt’un kurduğu Chef’s Table Mutfak Akademisi, mezunlarına iş imkanı sağlamaya devam ediyor.


Dünyaca ünlü okuldan %100 staj garantisi…

Amerika’dan Avustralya’ya ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede temsil eden Serkan Bozkurt’un kurduğu WACS (Dünya Şefler Birliği) onaylı Chef’s Table Mutfak Akademisi dünyadaki en iyi kalite ve standartlardaki aşçılık okullarından biri. Uygulama ve teoriyi bir arada veren eğitim sistemi sayesinde az sayıda öğrenciye bire bir eğitim vermeyi sağlayarak farklılaşan akademi, eğitim sonrasında tüm mezunlarını staj programlarına yerleştirerek hızlı bir kariyer başlangıcı sağlıyor. Chef’s Table Mutfak Akademisi sektördeki açığı gidermek için teori ve tekniği aynı anda uygulamaya taşıyarak, gelişen dünya yapısına katkıda bulunacak profiller yetiştirme amacıyla hareket ediyor.
Uluslararası eğitimden uluslararası kariyere…

Şu ana kadar 300’ün üzerinde mezun veren okul, düzenlediği workshoplar ve kurumsal aktiviteler aracılığı ile binlerce kişiye eğitim vermiş durumda. İş hayatına atılan mezunları ile otel kadrolarında yüksek yüzdelere sahip olan okulun yetiştirdiği şefler, Hilton, Grand Wyndham, Sheraton, Conrad, Hyatt Regency, Swissotel, Movenpick, W Hotel, Rixos, Ramada, Dedeman, Mama Shelter, Sosa, Num Num, The House Cafe, Big Chefs gibi önemli adreslerde çalışıyorlar. Mezunların %45’i otellerde, %45’i butik pastanelerde ve pastacılık üretim merkezlerinde çalışırken %10’u da kendi işletmesini açmış durumda.

Chef’s Table Mutfak Akademisi Hakkında: Ülkemizi 20’nin üzerinde ülkede temsil etmiş, uluslararası birçok organizasyona imza atmış ve ülkemize milli şef olarak 36 madalya kazandırmış Şef Serkan Bozkurt’un sektörün içinde yetişmiş birisi olarak, uluslararası mutfak ve yiyecek-içecek sektöründe olması gerekenleri tecrübeleriyle birleştirmesi ve potansiyeli globale dönüştürmeyi istemesi üzerine kurulmuştur.

Akademi kendini dünya standartlarına taşımak isteyenleri hedeflerine ulaştırmayı ve gelişen dünya yapısına katkıda bulunacak profiller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. En iyi eğitim düzeni olarak gösterilen U düzen uygulamalı eğitim sistemini benimseyen akademi, son teknoloji ile donatılan eğitim mutfaklarına sahiptir. Akademinin diğer bir farkı ise; programlarında tarif üzerinden eğitim vermemesi, mutfağı tamamen matematik ve kimyasıyla öğretmesi, yani teori ve tekniği aynı anda uygulamaya taşımasıdır.

Akademi mezunları Hilton, Swissotel, Grand Wyndham, Conrad, Sheraton, Hyatt Regency, W Hotel, Ramada, Rixos, Dedeman, Mama Shelter, Point Hotel, CVK Park Bosphorus, Sosa, Num Num, The House Cafe, Big Chefs gibi önemli adreslerde çalışıyor.