30 AĞUSTOS’TA BODRUM’DA FENER ALAYI COŞKUSU

Bodrum Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında fener alayı düzenlendi. Etkinliğe katılan binlerce kişi zafer coşkusunu paylaştı.

Bodrum Milta Marina’dan başlayan fener alayına, Neyzen Tevfik Caddesi boyunca ellerinde meşaleler ve Türk bayraklarıyla katılan vatandaşlar coşku dolu anlar yaşattı. Bodrum Vosvos Kulübü üyeleri de etkinliğe bayraklarla süsledikleri arabalarıyla katıldı. Araçların üzerine çıkan kulüp üyeleri, ellerinde tuttukları bayraklarla fener alayına renk kattı.

  1. Yıl Marşı eşliğinde yürüyüş yapan binlerce kişiye caddede yer alan restoran ve eğlence mekanlarındaki vatandaşlar da bayrak ve meşalelerle destek verdi.

Fener alayına ayrıca Bodrum Muharip Gaziler Derneği, Bodrum Belediye Başkan Vekili Taner Uslu, Belediye Meclis Üyeleri,  Cumhuriyet Halk Partisi Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve CHP Bodrum Yönetim Kurulu üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve üyeleriyle binlerce vatandaş katıldı.

Bodrum Belediye Meydanı’na kadar süren yürüyüş sonrası, Midtown Oda Orkestrası tarafından verilen konser ile fener alayı sona erdi.