SETUR, SEVGİLİLER GÜNÜ SEYAHATLERİ İÇİN ÇOK ÖZEL FIRSATLAR SUNUYOR

Setur, Sevgililer Günü’ne özel seyahat planlayanlar için pek çok farklı seçenek önerirken özel kampanyalarıyla da gidilebilecek en güzel yerleri görme fırsatı sunuyor. Sakin ve romantik bir seyahat isteyenler Sapanca ya da Ağva’da doğa ile baş başa tatil yapabilir, kayak severler Kartalkaya, Uludağ ile kış tatilinin keyfini yaşayabilir, tarihi bir yolculuk isteyenler ise Ürgüp’te muhteşem gün doğumunu kucaklayabilirler. 

Müşteri memnuniyetinde turizm sektörü birincisi* Setur, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel seyahat planlayanlar için pek çok farklı seçenek sunuyor. Çiftler, Sapanca ya da Ağva gibi destinasyonlarda yeşille mavinin binbir tonun yer aldığı doğası ve eşsiz güzellikleriyle şehre yakın keyifli huzurlu bir tatil geçirebilir, hem kayak tutkunları hem de kışın güzelliğini doyasıya yaşamak isteyenler ise Kartepe ya da Uludağ gibi lokasyonlarda kayak merkezini tercih edebilirler. Yenilenmek isteyenler çeşitli kür ve SPA seçeneklerinin en iyilerini bulabilecekleri Afyonkarahisar ya da Yalova’da termal bir tatil planlayabilirler, günümüze kadar tarihi dokusunu koruyan Ürgüp’te ise kültür turizmiyle birlikte doğa harikası peri bacaları, yer altı şehri, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı devletlerine ev sahipliği yapan medeniyetlerin izlerini tercih edebilirler. Setur’un Sevgililer Günü otelleri arasında Abant, Belek, Erzurum, Çeşme, Dalyan, Kartalkaya ve Kemer gibi birçok farklı il ve ilçedeki birbirinden güzel ve keyifli oteller, %30’a varan indirimli fiyatlarıyla misafirlerini bekliyor.

Setur’un Sevgililer Günü seyahati için sundukları bununla da sınırlı değil. Setur misafirleri, setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden Hopi kimliklerini tanıtarak yapacakları seçili yurt içi otel rezervasyonlarında, 500TL – 1.999TL’lik alışverişlerde 50 Paracık, 2.000TL ve üzeri alışverişlerde 100 Paracık kazanıyor.  

Ayrıca, Worldcard ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapılan 4.500 TL ve üzeri tüm yurt içi otel, mavi yolculuk ve yurt dışı tur rezervasyonlarında 250 TL Worldpuan kazanarak,  18 aya varan taksitle ödeme fırsatından da faydalanıyorlar.

Detaylı Bilgi için:  https://www.setur.com.tr/sevgililer-gunu-otelleri

*Bağımsız araştırma şirketi SIA Insight’ın Temmuz- Kasım 2020 döneminde 1.573 katılımcı ile, kantitatif araştırma yöntemleri kullanılarak 10 turizm acentesi üzerinden değerlendirilen müşteri memnuniyet araştırmasının toplam memnuniyet endeksi sonucuna göredir.