DİVAN RESTORANLARINDA 2019’U GURME LEZZETLERLE KARŞILAYIN

Lezzetin vazgeçilmez adresi ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerini özel hissettiren Divan Restoranları, yılbaşı gecesi için Giancarlo Gottardo tarafından özenle hazırlanan menüyle misafirlerini ağırlayacak.  Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Beyoğlu ve Divan Pub Erenköy’de servis edilecek gurme menünün taçlandıracağı yılbaşı özel programında müzik dolu bir eğlence Divan misafirlerini bekliyor.

Yeni yılı keyifli ve eğlenceli karşılamak isteyenler için Divan Brasserie Beyoğlu’nda DJ ve canlı jazz performansı ile sunulan lezzetli yeni yıl menüsünün fiyatı 350 TL, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Divan Pub Erenköy’de özel ikramların bulunduğu yeni yıl menüsünün fiyatı ise 320 TL.

Stracciatella Peyniri ve Siyah Trüf Yağı ile servis edilen Izgara kuşkonmaz ile lezzetli bir karşılama yapan yılbaşı gurme menüsünde, wakame salatası ve kırmızı tobiko havyarı ile mikro çiçek karışımı ve avocado aioli ile hazırlanan sarı yüzgeçli orkinos tartarla  başlangıç yapılıyor. Ara sıcak olarak kızarmış parmesan çıtırı, fırınlanmış fındık ve taze kekik ile lezzetlendirilen porçini mantarı çorbasının yer aldığı menüde 2 ayrı çeşit ana yemek seçeneği bulunuyor.

Beyaz ya da kırmızı et tercihli olarak hazırlanan ana yemekte; tarçınlı bal kabağı ezmesi, brüksel lahanası ve tatlı bezelye püresi eşliğinde servis edilen ağır ateşte pişmiş dana yanağı, ördek ve kuzu küşleme üçlüsü ya da ızgara soğan, ızgara tatlı mısır ile servis edilen mercan balığı yer alıyor. Tütsülenmiş fıstıklı dondurma ve kahve jölesiyle tatlandırılan çikolatalı kırmızı kadife kekiyle geceye tatlı bir son yapan menü, yeni yılı karşılarken gurme lezzetleri deneyimlemek isteyenler için geniş seçenekler sunuyor.