ZUMA BODRUM, ÜNLÜ DJ DOĞUŞ ÇABAKÇOR İLE BODRUM EĞLENCELERİNE HAZIRLANIYOR

Başarılı geçen 2016 yaz sezonunun ardından, çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, Haziran ayında Bodrum’da lezzet tutkunlarıyla tekrar buluşmaya hazırlanıyor.

Zuma Bodrum, yaz akşamlarına eğlence katacak DJ Doğuş Çabakçor’un özel performansları ile bu sezonun da en gözde mekanlarından olacak. Çaldığı setleri ve performansı ile eğlence tutkunlarının en gözde DJ’leri arasında yer alan Doğuş Çabakçor, elektronik ve house müziği birleştirip kendi stilini yaratan bir müzisyen. Uluslararası ünlü mekanlarda performans gösteren DJ Doğuş Çabakçor, her ay yapacağı özel bir performans ile Zuma Bodrum’un keyifli ambiyansına kaliteli müzikleri ile hareket katacak.

Zuma Bodrum’un daimi DJ’leri ise hafta içi akşamları yer alırken, Cuma ve Cumartesi günleri canlı perküsyon ve saksafon performansları ile de Bodrum hafta sonlarının tansiyonunu yükseltecek. Zuma’nın uluslararası müzik direktörü Adrien Callier da yaz boyunca sürpriz perfonmasları ile farklı tarihlerde Bodrum’da olacak.

Yalıkavak Palmarina‘da yer alan Zuma Bodrum, bu yaz misafirlerine yenilenen dekorasyonu ve benzersiz atmosferi ile çok özel bir lezzet deneyimi sunacak. Nefes kesici Bodrum manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Zuma, dünyaca bilinen imza lezzetlerini ve kokteyllerini bu yaz da Bodrum’da sunacak.

Başarılı şef Rainer Becker tarafından yaratılan Zuma, otantikliğiyle tanınan modern Japon mutfağından lezzetleri, en yüksek kalitede içeriklerle hazırlayıp sade ve bir o kadar da etkileyici sunumlarla takdim ediyor. Izayaka mutfağını Bodrum’daki sofistike ve şık ortamında sunan Zuma, paylaşımlık tabakları ile de benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.