ZUMA BODRUM, ÜNLÜ DJ DOĞUŞ ÇABAKÇOR İLE BODRUM EĞLENCELERİNE BAŞLIYOR

Çağdaş Japon mutfağının uluslararası temsilcisi ve ödüllü restoranı Zuma, yenilenen dekorasyonu ve benzersiz atmosferi ile Bodrum’da lezzet tutkunlarıyla bu yaz sezonunda da buluştu.

Sofistike ve şık bir dekorasyon ile tamamen yenilenen Zuma Bodrum, yaz akşamlarına eğlence katacak DJ Doğuş Çabakçor’un özel performansları ile bu sezonun da en gözde mekanlarından olacak. Çaldığı setleri ve performansı ile eğlence tutkunlarının en gözde DJ’leri arasında yer alan Doğuş Çabakçor, elektronik ve house müziği birleştirip kendi stilini yaratan bir müzisyen. Uluslararası ünlü mekanlarda performans gösteren DJ Doğuş Çabakçor, her ayın son Cumartesi günleri yapacağı özel performans ile Zuma Bodrum’un keyifli ambiyansına kaliteli müzikleri ile hareket katacak.

Doğuş Çabakçor 24 Haziran, 29 Temmuz ve 26 Ağustos Cumartesi akşamları Zuma misafirlerine unutulmayacak bir deneyim sunacak.

Zuma Bodrum’un daimi DJ’leri hafta içi devam ederken, Cuma ve Cumartesi günleri canlı perküsyon ve saksafon performansları gerçekleşecek.  Zuma’nın uluslararası müzik direktörü Adrien Callier da yaz boyunca sürpriz performansları ile farklı tarihlerde Bodrum’da olacak.

Yalıkavak koyu ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına hakim konumda yer alan Zuma’nın içinde yer alan sonsuzluk havuzunda gündüz keyfinin yanı sıra akşamüstü muhteşem gün batımları izleme fırsatı  da olacak.

Başarılı şef Rainer Becker tarafından yaratılan Zuma, otantikliği ile tanınan modern Japon mutfağından lezzetleri, en yüksek kalitede içeriklerle hazırlayıp sade ve bir o kadar da etkileyici sunumlarla takdim ediyor. Izayaka mutfağını Bodrum’daki şık ortamında sunan Zuma, paylaşımlık tabakları ile de benzersiz bir lezzet deneyimi sunuyor.