ZUBİZU YILBAŞI ALIŞVERİŞ GÜNLERİ YAKLAŞIYOR

Türkiye’nin en iyi markalarının katılacağı “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” Volkswagen Arena’da 12 – 13 Aralık’ta gerçekleşecek. Her yıl on binlerce ziyaretçinin katıldığı etkinlik, 200’ün üzerinde markayla alışveriş ve leziz tatlarla renklenecek.

ZUBİZU tarafından 12-13 Aralık tarihlerinde düzenlenecek “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” her yıl olduğu gibi bu yıl da heyecanla bekleniyor. Vodafone ve American Express Card’ın ana sponsorluğunda ve Avon, Lindt ve Vestelin co-sponsorluğunda,  Volkswagen Arena’da gerçekleşecek “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”nde ünlü isimlerin markaları, stil danışmanlığı, seçkin menüler ve ZUBİZU üyelerine özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Bu yıl altıncısı düzenlenecek “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” yine ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü markalara, tasarımcılara ve butik Türk markalarına ev sahipliği yapacak.

Her yıl artan ziyaretçi sayısıyla yılın en önemli alışveriş etkinliği haline gelen “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri” Çarşamba ve Perşembe günü saat 10:00 – 20:00 arasında misafirlerini ağırlayacak. Alışverişle eğlenceyi birleştiren etkinlikte her gün özel aktiviteler ziyaretçileri bekliyor.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde tüm ZUBİZU kullanıcılarına sağlanacak indirim ayrıcalıklarına ek olarak Vodafone ve American Express Card sahiplerine de ayrıca indirim fırsatları sunulacak. Yüzlerce markanın katılımı ile yılın en renkli alışveriş etkinliğinin gerçekleşeceği “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”ne giriş ücretsiz.