AlışverişYaşam

ZUBİZU YAZ ALIŞVERİŞ ETKİNLİĞİ BÜYÜK İSTEK ÜZERİNE BODRUM’DA…

ZUBİZU ve Canan & İris Concept Events iş birliğiyle düzenlenen alışveriş etkinliği Bodrum’da başladı.

29 Temmuz’ kadar Palmarina Bodrum’da devam edecek

ZUBİZU Yaz Alışveriş Etkinliği’nin ilk günü cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de aralarında bulunduğu davetlilerin katılımıyla gerçekleşti.

ZUBİZU Yaz Alışveriş Etkinliği’nin ilk gününde davetliler, Bodrum’un muhteşem manzarası eşliğinde alışveriş yaparken, ünlü dj’lerin performanslarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi yaşadı.

Canan & İris Concept Events iş birliğiyle Palmarina Bodrum’da düzenlenen ve toplam 3 gün süren etkinliğin ilk günü, aralarında Bener Bengi, Beril Akçay, Aysel Akçay, Can-Zeynep Köseoğlu, Cengiz Abazoğlu, Cihan Şensözlü, Eda-Sarp Evliyagil, Esra Yakupoğlu, Ece Yakupoğlu, Figen Kıral, Melina-Mayla-Melda Kosif, Narin Akçelik, Neslihan Sabancı, Oğuz-Melike Savaş, Özlem Yıldız, Özle Sezer Özer, Rıdvan Dilmen, Tuğçe Eyilik, Tunay Ayaydın, İpek Ayaydın Abdik, Yelda Tiftik ve Banu Alp’in  olduğu cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Etkinlik; Ayfer Toprak’ın sahibi olduğu Aşk-ı İstanbul, Sinem Nefesoğlu’nun markası Safari, Bebe Cocon, Tara Folks, Lope Jewelry, Lotus Mücevher, Masion La Plage, Melih Yazgan, Lisa Corti, Vog Concept ve Saba Tümer’in tasarımlarından oluşan markası Flow gibi seçkin markaların yaz koleksiyonlarını ziyaretçilerle biraraya getirdi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden ZUBİZU Yaz Alışveriş Etkinliği Ulus 29’da DJ Mahmut Orhan’ın performansı ile devam etti.

29 Temmuz’a kadar devam edecek etkinlik boyunca ZUBİZU üyeleri, yapacakları alışverişlerde anında yüzde 10 indirim fırsatı ve ayrıcalıklardan yararlanacak.