YILBAŞI PARTİLERİNİN YILDIZI; PHİLİPS PX840T TAŞINABİLİR SES SİSTEMİ

Geliştirdiği ürünlerle müzik deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Philips Sound, PX840T taşınabilir ses sistemi ile yılbaşı eğlencelerinde müziğin ve eğlencenin dozunu arttırıyor. Bluetooth özelliği ile akıllı telefondan bilgisayara diğer tüm cihazlarla kablosuz bağlantı kurabilen Philips PX840T, müziğin türüne göre yaydığı dinamik ışıklandırma efektiyle de  yılbaşı partilerinin modunu değiştirerek,  ortama renk ve hareket katıyor.  Philips PX840T ile müzik kesintisiz ve kablosuz devam ediyor, evden sokağa her ortam parti mekanına dönüşüyor.

Yılbaşı demek, sevdiklerinizle birlikte yeni bir yıla coşkuyla ve yepyeni beklentilerle merhaba demek. Yılbaşı eğlencelerini müziksiz geçirmek istemeyenlere PX840T taşınabilir ses sistemini öneren Philips Sound, müziği dinlemenin ötesinde yaşayacağınız bir frekansa dönüştürüyor.  Bluetooth özelliği ile tüm cihazlara entegre olabilen ve kablosuz müziğin keyfini yaşatan Philips PX840T,  doğrudan hoparlörlerinden yayılan havalı ışıklandırma efektiyle de ortamı saniyeler içinde bir eğlence mekanına dönüştürüyor.

Eğlencenin Merkezi Philips PX840T!

50 W güç çıkışı sayesinde üstün müzik dinleme deneyimi sunmasının yanı sıra tasarımı ve görünümüyle de yılbaşı eğlencelerine stil katan Philips PX840T, bulunduğu ortamın atmosferini değiştirerek, renklendiriyor. Ambient chill-out aydınlatmadan heyecan verici dans kulübü efektlerine kadar partiyi istediğiniz gibi aydınlatma ve modunu ayarlama ayrıcalığı sunan Philips PX840T,  kesintisiz ve kablosuz müzik keyfiyle yılbaşına yaraşır kutlamalar ve eğlence için herkesi Philips ses sistemlerinin büyülü dünyasına davet ediyor.