YEPYENİ JASSA KOLEKSİYONU İLE IKEA

Yepyeni JASSA Koleksiyonu ile IKEA, bahar sıcaklığını evlere taşımaya hazırlanıyor.

Bu bahar, IKEA mağazaları capcanlı desenler ve otantik baskılarla renkleniyor! Güney Afrika ve Endonezya geleneklerinden ilham alan JASSA Kolekiyonu tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen el yapımı ürünlerle dolu. Sınırlı sayıda üretilen bu özel koleksiyon, rengarenk desenli baskılar, karakteristik kıvrımlı çizgiler ve doğal materyallerle, tamamen baharın keyfini, dostlarınızla, dilediğiniz gibi çıkarmanız için tasarlandı.

Yeni JASSA koleksiyonu için biraraya gelen 5 farklı tasarımcı, bildik ve tanıdık malzemeleri kullanarak şaşırtıcı ve beklenmedik tasarımlara imza attılar. JASSA Koleksiyonu, tıpkı koleksiyonun tasarımcılarını bir araya getirdiği gibi, ev yaşantısında da insanları bir araya getirmek düşüncesi ile tasarlandı.

Farklılıkların uyumu…

Birbirinden farklı düşünce yapılarına ve çalışma yöntemlerine sahip tasarımcıların bir araya gelmesiyle oluşturulan bu özel koleksiyona her tasarımcı kendi imzasını taşıyan çizgiler ekledi. İşte JASSA da tam olarak bu demek. Farklı ve bir arada!… Bir arada ve uyumlu!… Uyumlu ve farklı!…

Biraz bohem, biraz modern…

JASSA’nın konforlu yapısı, koleksiyonun parçalarını farklı tarzlarla bir arada kullanırken de kendini gösteriyor. Birkaç sade ve modern parçayı JASSA ürünleriyle hareketlendirerek kendi tarzınızı yaratmanız elbette mümkün!

Üstelik evinizde yer açtığınız her bir JASSA ürünü diğerlerinden farklıdır. El yapımı ürünlerle ilgili güzel olan şey de işte tam olarak bu. Her bir ürün kendine özgü ve tek.

Evinize baharın renklerini taşıyacak rengarenk yastıklar ve halılar, rüzgar çanı, sofralarınıza eğlence katacak tabaklar, rattan vazolar ve şapkalar… JASSA Koleksiyonu sofra takımlarından bahçe mobilyasına el yapımı ürünlerin eşsiz güzellikleri ile evlerinde baharı karşılamaya hazırlanan herkesi bekliyor.