AlışverişYaşam

YENİ YILIN EN GÜZEL HEDİYESİ YİNE TEKNOLOJİK AKSESUARLAR OLDU

Mcdodo’dan % 7 indirim ve sürpriz hediyeler!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, yılbaşına özel sunduğu tüm ürünlerde %7 indirim kampanyasıyla, sevdiklerine ve kendine teknolojiyi hediye etmek isteyenlere yüzlerce seçenek sunuyor. LED ışıklı hızlı şarj kabloları, tablet kalemleri, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar, MagSafe kılıflar ve kablosuz şarjlı araç telefon tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün yer aldığı www.mcdodo.com.tr den Ocak ayının ilk haftasına kadar yapılan alışverişlerde; tüm ürünlerde %7 indirimin yanı sıra patentli ‘power off’ teknolojisinin yaratıcısı olan iPhone data kablosu ve sevimli astronot panda anahtarlık hediye ediliyor.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, her yaşa ve zevke hitap eden geniş ürün gamıyla, ihtiyaca uygun teknolojik aksesuarlar üretmeye devam ediyor. Günümüzün dijitalleşen mobil dünyasında, teknolojik aletlerin artık olmazsa olmazımız olduğunun bilinciyle hareket eden Mcdodo; USB-C hub’lar, LED ışıklı hızlı şarj kabloları, hızlı GaN şarjlar, bluetooth kulaklıklar ve kablosuz şarjlı araç tutacağı gibi pek çok inovatif ürünün de içinde olduğu 350’nin üzerinde aksesuar seçeneği sunuyor.

Yeni yılda yepyeni teknolojiler!

Marka mottosu, ‘sektördeki ihtiyaçlara kısa sürede odaklanarak çözümler geliştirmek’ olan Mcdodo, yılbaşına kadar devam edecek indirimlerde, yılın son büyük kampanyasına imza atıyor. Mcdodo’nun e-ticaret sitesi üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde, yüzlerce çeşit ürün, %7 indirimle satışa sunulacak. Ayrıca tüm alışverişlerde iPhone data kablosu ve sevimli astronot panda anahtarlık hediye edilecek.

Mcdodo ürünleri; www.mcdodo.com.tr adresinin yanı sıra Apple Türkiye Yetkili Satıcısı Gürgençler mağazalarında; ayrıca Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden de tüketicilerle buluşuyor.