AlışverişYaşam

YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZE EN ÖZEL HEDİYE ARZUM SHAKE’N TAKE 

Yeni yılda sevdiklerinize meyve kokteylinden smoothie’ye, detoks karışımlarından buzlu kahveye birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler hazırlayabilecekleri Arzum Shake’N Take Kişisel Blender hediye edin.

Her alanda hayatınızı kolaylaştıran Arzum’un becerikli kişisel blender’ı Shake’N Take ile yılbaşında sevdiklerinize sağlıklı bir yıl hediye edin. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı içecekler hazırlamanıza yardımcı Arzum Shake’N Take Kişisel Blender, taşınabilir haznesi ile günün her saatinde vazgeçilmez olacak.

Kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken Arzum Shake’N Take Kişisel Blender, smoothie’lerden meyve kokteyllerine, detoks karışımlarından buzlu kahveye tek tuşla aranılan lezzetleri pratik bir şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Özel paslanmaz çelik bıçakları ile buz kırabilme imkânı da sunan Shake’N Take, 570 ve 400 ml olmak üzere iki farklı kapasiteye sahip karıştırma şişesiyle içeceklerinizi istediğiniz yere taşıyabilmenize olanak sunuyor. Shake’N Take’in damlamayı önleyen içme kapağı, katlanabilir taşıma halkası ve kaydırmaz silikon tutacağı ile güvenle kullanmanızı sağlıyor.

Siyah, misty, candy ve kırmızı olmak üzere 4 farklı renk seçenekleri ile bu yılbaşı herkesi mutlu edecek Arzum Shake’N Take Kişisel Blender’ı tüm online mecralardan ve arzum.com.tr ‘den satın alabilirsiniz.