Bodrum Banka Şubeleri

Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi

Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yeni Çarşı, Kale Cd. D:18, Bodrum – Muğla

Telefon : (0252) 313 12 16

Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi Yol Tarifi

Yapı Kredi Bankası - Halikarnas Şubesi

Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yeni Çarşı, Kale Cd. D:18, Bodrum – Muğla olan Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi, işletmesine (0252) 313 12 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

15 thoughts on “Yapı Kredi Bankası Halikarnas Şubesi

 • Mustafa Enes

  Müşterilerinin çoğu 65 yaş üstü ömrünün son demelerini ege de geçirmek isteyen insanlardan oluşuyor hal böyle olunca vezne memurları ile olan diyalogları biraz zaman alıyor. Yaşları ve arada olan yaş farkı nedeniyle anlaşmak ortak noktada buluşmak güç oluyor o yüzden sıra gelmesi için yaşlıları bekliyorsunuz.

 • Ayse Kanat

  Bankaya birtürlü ulaşamıyorum telefonlara bakılmıyor!

 • YUNUS ESEN

  Güzel fggggg

 • Damla Yapar

  Çalışan iki personel var ve aşırı derecede yavaşlar umarsızlar. İnsanlar saatlerdir bekliyor. Hiç bir işimizi yetiştiremedik sayelerinde.

 • İlker Saylam

  Yıldız vermek durumunda olduğum içim bir yıldız veriyorum yoksa onu bile haketmeyen bir şube

Yorumlar kapatıldı.