VİCTORİA’S SECRET MANKENİ SARA SAMPAİO İLE VOGUE TÜRKİYE BENZERSİZ BİR ÇEKİM İÇİN ÖDÜLLÜ MANDARİN ORİENTAL, BODRUM’U SEÇTİ.

Dünyaca ünlü manken Sara Sampaio, Vogue dergisinin Türkiye edisyonunun Haziran sayısına kapak oldu. Türkiye’nin efsane Cennet koyunda, Ege Denizi’nin panoramik manzarasını stil, lüks ve konforun ideal birleşimiyle konuklarına sunan Mandarin Oriental, Bodrum’da yapılan çekimlerde Sara Sampaio, instagram hesabından da paylaştığı kapak fotoğrafının altına, “Bu kapak fotoğrafı  çekimi için Bodrum’a gitme fırsatım oldu. Her şey için teşekkürler” diye yazdı.

Doğasıyla, deniziyle, mavisiyle ve dünyaca ünlü İtalyan mimar Antonio Citterio Patricia Viel And Partners’ın eşsiz mimarisi ile tasarlanan Mandarin Oriental, Bodrum’da, son dönemde yıldızı iyiden iyiye parlayan Portekizli süpermodel Sara Sampaio ile Vogue Türkiye  buluştu ve 90 ‘ların plaj stiline bugünden baktı. Derin oyuklu mayolar, renkli bikiniler, vizör şapkalar ve süpermodel Sara Sampaio’yla 90’ların plaj stilinin izleri Mandarin Oriental,  Bodrum’un eşsiz koylarında sürüldü.

Portekiz’de doğan ve on beş yaşında kazandığı bir yarışma ile modellik kariyerine başlayan Sara Sampaio,  2011’de Victoria’s Secret’in dikkatini çekti ve yükselişe geçti. Üç kere Portekiz’in en iyi modeli seçilen, büyük modaevlerinin kampanya ve podyumlarında boy gösteren, Vogue edisyonlarının editoryal çekimlerinde  sık sık yer alan model Haziran ayında Mandarin Oriental, Bodrum’da gerçekleştirilen çekimle Vogue Türkiye’nin kapağında yer aldı.

Model: Sara Sampaio

Vogue Türkiye

Fotoğraf: Liz Collins

Moda Editörü: Konca Aykan

Saç: Laurent Philippon

Makyaj: Sharon Dowsett

Casting: Piergiorgio Del Moro

Mekan: Mandarin Oriental, Bodrum