‘VAKKORAMA POWERFUL FESTIVAL’

DÜNYADA Kİ YENİ MÜZİK AKIMININ ÖNCÜLERİ VAKKORAMA POWERFUL FESTİVAL İÇİN GELİYORLAR!

2 gün boyunca, günde 12 saat, 2 ayrı sahnede, ardı ardına

SINIRSIZ MÜZİK İÇİN HAZIR MISIN?

Yeni müzik akımının dünyada ki öncüleri 5- 6 Ağustos’ta Bodrum Yalıkavak Xuma Village’da  sevenleriyle buluşacak. Vakkorama ve Power FM’in düzenlediği “Vakkorama PowerFul Festival” ile dünyaca ünlü grup ve DJ’ler Bodrum’da müziğin sınırlarını zorlayacak.

Hayallerin ötesinde bir performansa sen de ortak ol!

Günde 12 saat aralıksız performansların 2 ayrı sahnede sahneleneceği ve sürpriz etkinliklerle renklenecek festivalde, Dünyada hızla yayılan yeni müzik akımının öncüleri Timboletti, Dest, Estray ve daha fazlası sıcak yaz günlerinin enerjisini daha da arttıracak.

Vakkorama Powerful Festival; Müzikle zamanda sınırsız yolculuk!

2 gün sürecek festivalde; Vibes On a Summer Days, The Nova Jazz&Blues Night gibi ünlü festivallerde sahne alan Mo’Horızons Soundsystem, Amerika, Arjantin, İspanya, başta olmak üzere birçok ülkede geniş hayran kitlesi bulunan Mateo Kingman özgün performanslarıyla festival alanını canlandıracak. Ünlü Dj Estray etnik, spiritüel elektronik müziği ile herkesi büyülerken, elektronik müziğin cesur ismi, hip hop, reggae, drum’nbass ve house müzik ile tanınan Alman Timboletti ile Dest, Laroz Camel Rıder’da performanslarıyla Vakkorama PowerFul Festival’de buluşacak.

Deep, Afro müziğin ünlü ismi DJ Pappa dikkat çekici dinamik müziğiyle, Stavroz, Deeperıse FT. Jabbar, Kerala Dust, P.Brothers’, Dandara, KMLN ve Jhon Montoya gibi isimler Vakkorama Powerful Festival süresince hafızalardan silinmeyecek performanslara imza atacak.

Enerjini VAKKORAMA POWERFUL ile yenile!

5- 6 Ağustos Bodrum Yalıkavak XumaVillage’da sınırsız eğlence ve müzik ile eşsiz bir bir deneyim sizi bekliyor. Vakkorama PowerFul Festival biletleri Mobilet’de… Şimdiden yerinizi ayırtın, yazın tüm enerji ve coşkusunu hissettirecek bu muhteşem festivali kaçırmayın.

VAKKORAMA POWERFUL FESTiVAL PROGRAMI

5 AĞUSTOS CUMARTESİ

12:00   DEST

13:30   ESTRAY

15:00   TIMBOLETTI

16:30   DANDARA /LIVE

18:00   KMLN /LIVE

19:30   P. BROTHERS /LIVE

21:00   MO’ HORIZONS SOUNDSYSTEM /LIVE

22:30   STAVROZ /LIVE

6 AĞUSTOS PAZAR

12:00   ESTRAY

13:30   DEST

16:30   DJ PAPPA /LIVE

18:00   LAROZ CAMEL RIDER

19:30   MATEO KINGMAN /LIVE

21:00   JHON MONTOYA /LIVE

22:00   DEEPERISE FT. JABBAR /LIVE

22:30   KERALA DUST /LIVE