Tatil-KonaklamaTurizm

UNUTAMAYACAĞINIZ BİR TATİL DENEYİMİ SUNAN SUSONA BODRUM’DA İLKBAHAR KUTLAMASI

Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin Türkiye’deki ilk oteli Susona Bodrum, 5-6 Mayıs’ta “Kökler ve Dallar X Susona Bodrum” etkinliği ile Hıdırellez’in gelişini seçkin bir aurada, gerçek ritüeller ve eşsiz deneyimlerle kutluyor.

Türk mitolojisindeki şarkı söyleyen neşeli denizkızlarından esinlenerek adlandırılan ve Hilton’un lüks koleksiyon markası LXR Hotels & Resorts ailesinin bir parçası olan Susona Bodrum, Mayıs ayında sizi unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Ziyaretçilerine sunduğu kişiselleştirilmiş konaklama deneyiminin yanı sıra, sezon boyunca gerçekleştirdiği etkinliklerle öne çıkan Susona Bodrum, “Kökler ve Dallar X Susona Bodrum by Umut Fırat” etkinliğiyle Hıdırellez’i kutlarken, katılımcılara benzersiz anlar yaşatacak.

Bedenin, kalbin ve zihnin şifalanmasını sağlamak amacıyla yola çıkan “Kökler ve Dallar” ekibi, Susona Bodrum’da katılımcılarını kendilerini keşfederken herkesin heyecanla beklediği kadim Hıdırellez geleneğini seçkin bir aurada, gerçek ritüeller ve eşsiz deneyimlerle taçlandıracaklar. Kökler ve Dallar’ın şifa sanatçıları şaman rehber Umut Fırat, Tai Chi üstadı Ece Dündaralp ile Prag’dan davet edilen özel konukları Anna Vašinová, baharın kutlanacağı hafta sonuna atölye ve ritüelleriyle eşlik edecekler.

Programın ilk gününde Frankie Club’da “Full Moon BBQ” ve “Spring & Full Moon Ritual: Hıdırellez by Umut Fırat” gerçekleşecek. 5 Mayıs’ta gerçekleşecek Bahar ve Dolunay Ritüeli sırasında gül kokuları arasında dilek ve niyet ritüelleri ve ateşin ve dolunayın ışığında misafirlerin de katılmaktan keyif alacağı ritüel danslarıyla gecenin titreşimleri yükselecek.

Programın ikinci gününde gerçekleşecek “Tai Chi & Oi Gong Body Workshop” ise Asya topraklarının şifalı ve derin öğretileri olan Tai Chi ve Qi Gong sanatlarıyla tanışma atölyeleri, ülkemizin önde gelen kadın üstâdı Ece Dündaralp tarafından sunulacak. Programın devamında ise; “Active Meditation by Anna Vasinova” etkinliği ile Prag’daki spiritüel camianın tanınmış simalarından Anna Vašinová, gün batımına doğru bedensel akışla mindfulness tekniklerini buluşturduğu özgün ve ilham verici bir atölye deneyimi sunacak. Çek asıllı sanatçıya şaman rehber Umut Fırat eşlik edecek.

Deniz ve doğayı keyifli bir atmosferde buluşturan huzurlu bir kaçış noktası Susona Bodrum sizi, kişiye özel lüks konseptli tatil deneyimi ile ilkbaharın keyfini çıkarmaya çağırıyor.

Rezervasyon ve daha çok bilgi için: 0252 211 27 00