ÜNLÜ İSİMLER BİR KEZ DAHA YELKEN AÇACAK…

Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Milta Bodrum Marina  tarafından VODAFONE RED katkıları ile MARINA YACHT CLUB BODRUM ‘un düzenlediği Famous Cup yelken yarışlarının on birincisi 24-25 Eylül tarihlerinde Bodrum’da gerçekleşecek.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak için başlayan “Famous Cup”a katılacak ve aralarında Mehmet Aslantuğ, Gani Müjde, Belma Canciğer, Tayanç Ayaydın, Billur Kalkavan, Ece Vahapoğlu, Pascal Nouma, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Yonca Evcimik,  Zeynep Beşerler, Burak Hakkı, Özlem Kaymaz, Fatih Erkoç gibi pek çok ünlü isim ve yarışçılar ile birlikte rüzgara yelken açacaklar.

Yelken dünyasına pek çok amatör sporcu kazandıran “Famous Cup” 2006 yılından bu yana aralıksız olarak devam ediyor. Pek çok ünlü ismi konuk eden yarışlarda katılımcılar hayatın stresinden uzaklaşırken dünyanın en güzel deniz ve rüzgarına sahip Bodrum’da, yelken turizmi de gelişiyor.
25 Eylül Pazar  akşamı   MARİNA YACHT CLUB BODRUM JAZZ BAR’ da düzenlenen ödül töreninde yarışmacılar ödüllerini aldıktan sonra Fatih Erkoç & Zafer Çebi Orkestrasının gönülleri fetheden şarkıları ve enfes müzik ziyafeti ile yarışın yorgunluğunu atacaklar.