TÜRKKUYUSUNDA SAHUR GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Kadir Gecesi dolayısıyla Bodrum Belediyesi tarafından Türkkuyusu Mahallesinde her yıl düzenlenen sahur yemeğine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Türkkuyusu Cami yanındaki meydanda verilen sahur yemeğine; Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Orman, İsmail Altındağ ve Taner Uslu, Bodrum Belediyesi meclis üyeleri, Bodrum Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Belediye A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Yıldızhan, Türkkuyusu Mahalle Muhtarı Bahattin Aşkın, Bodrum Belediyesi birim müdürleri ile çok sayıda Bodrumlu vatandaş katıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon uzun yıllar mahalleli tarafından yaşatılan geleneğin önemine değinerek, “Bu mübarek gecede düzenlenen bu sahur mahallelinin bir araya gelmesine, bir birine destek olması vesile oluyor. Vatandaşlarımız, huzur içerisinde sahurlarını yapıp ibadetlerini gerçekleştiriyor. Ben, bu geleneğin yaşatılmasında emeği geçen bütün Türkkuyusu sakinlerine ve büyüklerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Okunan dualar ile başlayan sahurda vatandaşlar, Başkan Kocadon’a, Türkkuyusu Mahallesinde uzun yıllardır süregelen bu geleneği yaşattıkları için teşekkür etti.