Güncel

TÜRK OLİMPİYAT TAKIMI İÇİN SOSYAL MEDYA #ETİKETLERİ(HASHTAG) BELLİ OLDU

Bugün başlayan Rio Olimpiyatları için tüm Türkiye’nin kalbi, ülkemizin adını olimpiyatlara taşıyan 21 branştan, 103 sporcumuzla birlikte atıyor.

5-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında Brezilya’nın ikinci en büyük kenti olan Rio de Janeiro’da düzenlenen olimpiyat oyunlarında Türkiye’yi temsil edecek 103 sporcumuzu sosyal medya üzerinden desteklemek için #etiketler belli oldu.  Ülkemiz adına büyük başarılara imza atması beklenen olimpiyat takımımıza destek için, tüm Türkiye tek yürek olup el ele verecek.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle harekete geçirilen sosyal medya projesi kapsamında Türkiye’nin önde gelen isimleri bir araya gelerek, her biri kendi alanında dünya çapında büyük başarılara imza atan sporcularımıza destek veriyor. Sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy’dan, ünlü manken ve sunucu Demet Kutluay ile Çağla Şikel’e, başarılı gazeteci ve sunucu Ece Vahapoğlu’ndan, ekranların sevilen yüzü Esra Erol’a ve Survivor şampiyonu ve profesyonel kick boksçu ve muay thaici Atakan Arslan’a çok sayıda ünlü olimpiyat ruhunu paylaşmak ve bu önemli süreçte olimpiyatlara katılacak sporcularımıza destek olmak için bir araya geliyor.

Olimpiyat takımımıza destek için sosyal medya etiketleri:  @gencliksporbak @turkcell #tekbayraktekyürek #teamTürkiye #rio2016